Втікач з луцького ізолятора хотів «навідатись» в СБУ, – джерело
![](/resize/450x329/r/files/news/2016/09-16/201780/JHgjhGADSGASJ.jpg)
Затриманий, який сьогодні вночі утік з-під варти, взявши заручників та погрожуючи гранатою та пістолетом, збирався «завітати» на проспект Перемоги, 4 у Луцьку.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомило анонімне джерело.
Зі слів анонімного джерела видання, чоловік, захопивши заручників, заявив, що збирається «завітати в гості» в Управління Служби безпеки України у Волинській області:
«Сказав, що «треба буде ще навідатись на проспект Перемоги, 4 (за цією адресою розташована будівля управління, - ВН). Була інформація, що в нього сестра із так званої «ДНР», - повідомило джерело.
Для того, аби запобігти можливому нападу, посилили охорону управління. Проте втікач, вочевидь, змінив плани.
Як повідомляло ІА Волинські Новини, вночі втік затриманий, якого правоохоронці тримали у Луцьку під вартою. Оскільки чоловік наніс собі тілесні ушкодження (ковтав гострі предмети), його доставили у міську лікарню. Там він попросився в туалет, вийшов звідти з предметом, схожим на гранату, та, погрожуючи підірвати її, взяв у заручники двох правоохоронців і втік.
У прес-службі волинської поліції повідомили, що у зв'язку з втечею затриманого Гончарука Руслана Вікторовича, 1976 року народження, в області ввели план «Сирена». Здійснюються заходи, спрямовані на встановлення місцезнаходження та затримання утікача.
Сьогодні ж прокуратура Волинської області розпочала досудове розслідування за фактом сприяння службовими особами ізолятора тимчасового тримання №1 ГУНП у Волинській області втечі арештованого, що підозрюється у вчиненні розбійних нападів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомило анонімне джерело.
Зі слів анонімного джерела видання, чоловік, захопивши заручників, заявив, що збирається «завітати в гості» в Управління Служби безпеки України у Волинській області:
«Сказав, що «треба буде ще навідатись на проспект Перемоги, 4 (за цією адресою розташована будівля управління, - ВН). Була інформація, що в нього сестра із так званої «ДНР», - повідомило джерело.
Для того, аби запобігти можливому нападу, посилили охорону управління. Проте втікач, вочевидь, змінив плани.
Як повідомляло ІА Волинські Новини, вночі втік затриманий, якого правоохоронці тримали у Луцьку під вартою. Оскільки чоловік наніс собі тілесні ушкодження (ковтав гострі предмети), його доставили у міську лікарню. Там він попросився в туалет, вийшов звідти з предметом, схожим на гранату, та, погрожуючи підірвати її, взяв у заручники двох правоохоронців і втік.
У прес-службі волинської поліції повідомили, що у зв'язку з втечею затриманого Гончарука Руслана Вікторовича, 1976 року народження, в області ввели план «Сирена». Здійснюються заходи, спрямовані на встановлення місцезнаходження та затримання утікача.
Сьогодні ж прокуратура Волинської області розпочала досудове розслідування за фактом сприяння службовими особами ізолятора тимчасового тримання №1 ГУНП у Волинській області втечі арештованого, що підозрюється у вчиненні розбійних нападів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 16
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
віто
Показати IP
16 Вересня 2016 13:09
"Посилили охорону"?! Щоб психований дядько вам кУстюмчики не попсував?
Ай, молодці! Ви б ще війська ввели в місто.
І то правда: це вам не контрабас кришувати.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
Тато до віто
Показати IP
16 Вересня 2016 14:21
Віто ти д*біл.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
бандерівець до Тато
Показати IP
16 Вересня 2016 15:33
він не д*біл! а написав як є!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
одне питання
Показати IP
16 Вересня 2016 13:11
бозєбозє, як добре шо в сбу не навідався, він же міг поранити працівників і завдати шкоди їх психологічному стану. анонсоване питання: він луцький, чи тоже з ордла?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
Сусід з 8 березня
Показати IP
16 Вересня 2016 13:24
Кричав , що в Буратин поїде до якогось СБУ шніка
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
вітько
Показати IP
16 Вересня 2016 13:52
Для чого таке СБУ??? Для чого така поліція...? якийсь бідолага, який два роки ошивається в слідчому ізоляторі... важить 40 кілограм наробив такий шуХер?!??! СБУ вже б не ганьбилося... А із сестрою з ДНР... у страха очі великі -- скоро з"явиться інформація, що його двоюрідний брат поприяв анексії Криму =)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
Лучанка
Показати IP
16 Вересня 2016 15:36
Якщо сидить 2 роки в СІЗО, значить є чого так довго. А потім вийде на волю Ваш 40 кг чолов'яга і поріже за пару гривень в гаманці або ж познущається з Вашої сестри чи дитини. Тоді , думаю, будуть інші коменти.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
Анонім до Лучанка
Показати IP
16 Вересня 2016 15:50
Він вже "вийшов".
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
баггі до Лучанка
Показати IP
16 Вересня 2016 21:58
якшо людина сидить два роки в слідчому ізоляторі -- значить недопрацьовує слідчий, який веде справу по цьому громадяну.... або корумпований суд..... Почитайте телепню КК
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
прохожий до баггі
Показати IP
18 Вересня 2016 10:27
А може і стукачком підсадним працює? Тому і тримають менти Вибачаюсь Зараз уже понти
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
Збс
Показати IP
16 Вересня 2016 18:37
Де взялася граната?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
.. до Збс
Показати IP
16 Вересня 2016 20:29
Хтось у смітник туалету підклав. Була змова
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
Без коментарів...
Показати IP
16 Вересня 2016 21:58
Та ця поліція це ніхто і звати її ніяк.Та скажіть хто її боїться? Як Весь конвой не зміг зупинити якогось дрища? Стріляти не пробували? Чи забули як? Добре що ще дітей в заручників не взяв.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
Бінго
Показати IP
16 Вересня 2016 21:59
Ну, якщо і цього рецедивіста зловлять прості громадяни, а не поліція, то таку поліцію треба розпустити, а гроші, що витрачаються на неї передати на школи, лікарні..... зрештою, хворим дітям
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
Козак
Показати IP
17 Вересня 2016 09:27
Нє ***...відкриють двері і додому порозходяться... Всі такі розумні хоть бери тікай...Та ви хоть знаєте долю того який об"єм роботи виконується!??Тількі с**ти тут можуть...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721805885)
111
Показати IP
17 Вересня 2016 16:32
Красава !
Основи вибору ідеальної кавоварки для дому
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
У Ковелі з'явиться ветеранський простір
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
В Україні передбачають складнощі в разі перемоги Трампа, але сподіваються на зміну його позиції, – ЗМІ
Сьогодні 09:32
Сьогодні 09:32
Відеокамери зафіксували момент аварії з фурою біля Луцька
Сьогодні 09:16
Сьогодні 09:16
Війна обірвала життя воїна з Горохівщини Ігоря Біди
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
«Люди з інвалідністю – теж люди». Чому військовий з ампутацією виходить на луцькі дороги
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Етноарт хаос на «Фронтері»: у Луцьку виступить гурт NAZVA
Сьогодні 07:42
Сьогодні 07:42
Одна з вулиць Ковеля тимчасово буде без газу
Сьогодні 07:14
Сьогодні 07:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.