Волиняни, які перекрили трасу, вимагають зважування вантажівок
![](/resize/450x333/r/files/news/2018/01-27/237074/c7143c00-6038-4a8a-ae07-d2173e9da295w.jpg)
Активісти Берестечка, які 27 січня організували акцію протесту проти великогабаритних автомобілів, які руйнують дороги міста, вимагають встановлення вагового комплексу.
Зауважимо, що через Берестечко проходить дорога державного значення Рівне — Перемишляни, і саме цими вулицями підприємство «Агро-Експрес-Сервіс» возить із Рівненщини цукрові буряки на Мар’янівський цукровий завод.
Люди вимагають встановлення вагового комплексу, щоб вантажівки, які їдуть зі сторони Рівного, зважували. Адже, з їхніх слів, деякі водії і самі зізнаються, що перевантаження складає 6-8 тон при дозволеній вазі – 24 тонни.
Вони говорять, що перевізнику довелося б «гнати» дві вантажівки, а це їм не вигідно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зауважимо, що через Берестечко проходить дорога державного значення Рівне — Перемишляни, і саме цими вулицями підприємство «Агро-Експрес-Сервіс» возить із Рівненщини цукрові буряки на Мар’янівський цукровий завод.
Люди вимагають встановлення вагового комплексу, щоб вантажівки, які їдуть зі сторони Рівного, зважували. Адже, з їхніх слів, деякі водії і самі зізнаються, що перевантаження складає 6-8 тон при дозволеній вазі – 24 тонни.
Вони говорять, що перевізнику довелося б «гнати» дві вантажівки, а це їм не вигідно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 12
![](/public/images/user_no_foto.png?1722846165)
він
Показати IP
27 Січня 2018 19:11
завтра перекриваю навпроти своєї хати провулок, надоїли ті машини та пішоходи. Нє, в понеділок перек4рию
![](/public/images/user_no_foto.png?1722846165)
Іван до він
Показати IP
27 Січня 2018 20:39
Правильно. Від машин асфальт псується, а пішоходи сміття викидають і створюють шум
![](/public/images/user_no_foto.png?1722846165)
Жека до він
Показати IP
28 Січня 2018 08:44
По ходу тебе вже й так накрило.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722846165)
Я
Показати IP
27 Січня 2018 19:13
А чому ніхто не має притензій до укравтодору? Чому ніхто не перекриває дорогу з питанням , що Кожен з перевізників платить великі податки , і чому ці гроші не йдуть на ремонт доріг?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722846165)
123
Показати IP
27 Січня 2018 19:57
Перевантаження 5-7 тонн то відмазка для простаків. В реальності перевантаження йдуть 15-20 тонн. саме найбільше було 24 тонни від норми.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722846165)
до я
Показати IP
27 Січня 2018 20:33
а чому машини їдуть перевантажені?
На в'їзді в місто обмежувальний знак - 24 тони. А машини везуть по 40 тон буряку.
Можедля початку треба дотримуватися правил а потім говорити за гроші?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722846165)
Іван
Показати IP
27 Січня 2018 20:37
Якщо фура може взяти 40т, то чому власник має возити повітря? У нас дорогу(4км) зробили за кошти підприємства більше 10р тому - возили і буряки, і зерно - дорога не ідеальна, місцями тріщини, але "шиферу" немає. Я думаю, якби робили за "народні" кошти, то дорога за рік-два і була б як у всіх.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722846165)
Я
Показати IP
27 Січня 2018 21:07
Якби у нас робили нормальні дороги , то вони не руйнувались б через пару місяців! Покладуть 3 см асфальту і зроблять 300 м дороги, А грошей спишуть ніби но всій Україні дорогу переробили
![](/public/images/user_no_foto.png?1722846165)
Фірман
Показати IP
27 Січня 2018 21:18
А чому в Китаї можна возити 100т і дороги не псуються? Може потрібно зробити дорогу і здешевити продукцію ? Собівартість продукції залежить від вартості перевезення на 50% . Якщо возити по 22т , що теж не можна по осях не пройдеш, то виходить вартість перевезення треба піднімати на 100%. То завтра будемо купляти хліб не по 10 грн а по 20грн. А укравтодор буде класти гроші платників акцизів і податків собі в карман.бо робить тіпа дороги))) Так думайте треба для чого перекривати дороги???
![](/public/images/user_no_foto.png?1722846165)
123 до Фірман
Показати IP
27 Січня 2018 22:55
Хліб не возять з двійним перегрузом...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722846165)
11
Показати IP
28 Січня 2018 15:23
За перегруз то я згідний. Але кажуть що якщо везеш 22 тонни і з повною масою 38 то всерівно ВАГУ НАШУ не пройдеш. Бо осі. Але питання як тоді розподілити. Коли везуть сипучий груз. На польшу я возив 23 і прохрдив а у нас з тим самим грузом ні. І коли віз 20 теж спорив бо всерівно перегруз. Питаю деж він взявся. Просто може привикли брати.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722846165)
Перевізник
Показати IP
31 Січня 2018 09:21
Нічого не зміниться поки перегруз буде оплачуватися. Оплата за 40т загальних і всі питання зняті!!!!
Євросоюз не визнає перемогу Мадуро на виборах у Венесуелі
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Магучіх, Геращенко, Кохан: українці на Олімпіаді вибороли ще одне золото і дві бронзи
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
У Луцьку з вікна випав 24-річний хлопець![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:49
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:49
Компанія Маска вживила мозковий чип другому пацієнту
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
Близько 1200 окупантів та 69 артсистем: втрати РФ за добу
Сьогодні 08:44
Сьогодні 08:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.