USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.30 41.50
  • PLN 10.35 10.48

Водія BMW-X5, який збив насмерть лучанина, взяли під варту

24 Лютого 2016 11:51
49-річного мешканця Луцька, який учора у стані алкогольного сп’яніння збив насмерть лучанина, поліція взяла під варту.

Про це повідомили у прес-службі поліції області.

Нагадаємо, вчора, 23 лютого близько 19 години на вулиці Кравчука в Луцьку автомобіль «BMW-X5» допустив наїзд на велосипедиста, який рухався проїзною частиною дороги в попутному напрямку. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 64-річний велосипедист загинув.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Головного управління Національної поліції у Волинській області. Поліцейські встановили, що водій автомобіля 49-річний мешканець Луцька під час скоєння ДТП перебував у стані алкогольного сп’яніння. Слідчі провели детальний огляд місця події. Постраждалий у ДТП велосипедист від отриманих у автопригоді травм помер у кареті «швидкої».

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Йому загрожує позбавлення волі від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.

Винуватця автопригоди затримали в порядку статті 208 Кримінально-процесуального Кодексу України. На даний час вирішують питання щодо обрання відносно нього запобіжного заходу. Триває досудове слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
виправіть! Показати IP 24 Лютого 2016 12:12
Запобіжний захід обирає не поліція, а суд!
Дмитро до виправіть! Показати IP 24 Лютого 2016 12:24
в нас поліція обирає, що хоче
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2016 12:22
БМВ керував інвалід, хоча з номерами 8883 інваліди не їздять, шидше за все пригнав й оформив на інваліда.
Лучание до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2016 15:57
https://www.facebook.com/groups/1573422069566406/permalink/1667537783488167/ таку наклейку ліплять аби можна було будь де і будь як паркуватись )) взагалі за таке фуфло треба морду через переднє скло бити ..
дина Показати IP 24 Лютого 2016 12:26
Заплатить гроші і відмажуть. Посадити такого водія на 25 років і права більше ніколи в руки не давати!1!. Зараз гроші вирішують все. А бідну людину вже не повернеш.
Віктор Показати IP 24 Лютого 2016 12:52
Будьте уважні: Мешканця Луцька, який був за кермом автомобіля «BMW-X5» затримали в порядку статті 208 Кримінально-процесуального Кодексу України. Він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання Луцького відділу поліції. Слідчі звернуться до суду з клопотанням про обрання міри запобіжного заходу.
лучани Показати IP 24 Лютого 2016 12:54
Для чого водія, поліціянта треба взяти під варту зате, що зупиняв алкоголіка.
Піший Показати IP 24 Лютого 2016 13:01
Не садити. Ще корми його. Зам*** на п**аші.
Анонім Показати IP 24 Лютого 2016 13:11
ну що ви це поліцейських треба посадити... а то їхав собі водій нікого не чіпав трухикав а тут сирени поліцейські ууууууу, з переляку бідний напевно змочив штани і вчинив 2 дтп та щей позбавив життя дідуся. То хто винен "канєшно" поліцейські нові, чого сунуть носа куди не треба я тут хазяїн і крапка". Просто жахіття робиться від непокараності.....Ви це відео надішліть в Боярку родичам загиблого хлопця, щоб мама подумала про тих людей які на щастя не потрапили під колеса тої злощасної машини де сидів накурений її син і його друзі . а ось так не повезло дідусеві в Луцьку як київлянам. А мама хай винить в смерті сина водія-друга, звичайно що і поліцейські не праві однак не були б пяні ті то того б не сталося....
777 до Анонім Показати IP 24 Лютого 2016 22:12
в дощ, ввечері й тверезому можна не встигнути зупинитись, не побачивши маневрів наших безсмертних велосипедистів в темному одязі
Кот до 777 Показати IP 24 Лютого 2016 23:55
Ти бачив велосипед дідуся він обладнаний навідь поворотами ,і той дід завжди їздив по правилах, незнаєш то хоч не патякай. http://www.volynnews.com/files/news/2016/02-23/180506/12742605_1759630217589170_1479845830128612819_n.jpg
ye Показати IP 24 Лютого 2016 13:15
ну це все поліція винна ! чому зупиняла, затримувала ? він не втікав би. адже просто п"яний був. нічого ж не порушував...
Анонім до ye Показати IP 24 Лютого 2016 14:02
Тобто, якщо п'яний за кермом, то нічого не порушував? Дивно... Може поліція тому і зупинила, бо побачили, що їхав водій не зовсім впевнено
Вова Показати IP 24 Лютого 2016 13:28
А хто вкурсі хто це?
Тарас до Вова Показати IP 24 Лютого 2016 13:44
Як хто це ? П'яний водій ? Ти питаєш типу чи не Шишка якийсь бува ? А що , є різниця ? Перед Богом і судом ми всі рівні . Всі відповідаєм однаково за свої вчинки . Якшо не посадять Убл*дка то його люди самі накажуть
До Вови Показати IP 24 Лютого 2016 13:37
власник магазину на проспекті Волі писали
Галя Показати IP 24 Лютого 2016 13:37
У таких треба права забирати і на роботи в поля або хай шиють вяжуть рукавиці робочим
Тарас Показати IP 24 Лютого 2016 13:41
Його к*рва треба віддати на суд Лінча . Я б особисто йому ***
Сергій до Тарас Показати IP 24 Лютого 2016 15:16
Ну і що б ти зробив? Язиком багато можна наговорити, а на ділі і мухи не зупиниш. Вже он Клецьові погрожували, який навмисно 12 грудня на Київській збив людину. І що? Ходить чмо на волі, далі бухає, курить шмаль і в такому стані колесить вулицями нашого міста. Ні суд ні лінч йому не запорука, щоб далі жити в своє задоволення.
FSА Показати IP 24 Лютого 2016 13:43
А чого ви всі хотіли після тижневої істерики з приводу "убієнної поліцією невинної дитини"( і до ср.ки, що дитина не "пАдЄцкі" гуляла в нічний час, сіла в машину до неадеквата, не вийшла з тієї машини, коли була можливість, тобто була за одно з злочинцем, який чинив спротив поліції)? Тепер поліції ви всі до ср.ки, підставляти своє життя через дебілів більше не будуть, а вас як раніше давили так і далі будуть, шкода тільки, що через дебільну частину громадян нашої країни страждатимуть і нормальні люди. Це цього разу збили велисипедиста дідуся, а зазвичай хто на велосипедах найчастіше їздить - молодь, підлітки.
Хм Показати IP 24 Лютого 2016 14:37
Панасюк якийсь підприємець. Проживає к Прилуцьку. Знаю точно,але цього рекса не знаю.
водій Показати IP 24 Лютого 2016 14:54
ну й шо ! і був випивши!а вам яке діло! і чого ті поліціянти причепились?вже й випити не можна спокійно
Лучанин до водій Показати IP 24 Лютого 2016 15:34
"Ну й шо?????" "водій" це по твоєму нормально "бухім" по місту їздити? Представ, не дай Бог, звичайно, що на місці велосипедиста, був би хтось із твоїх рідних...?? Ти так само говорив би?
Ніхто Показати IP 24 Лютого 2016 16:06
Це Панасюк Сергій Васильович Власник "Акценту"
Кацапт до Ніхто Показати IP 24 Лютого 2016 17:18
Це там де шуби?
Анонім до Кацапт Показати IP 25 Лютого 2016 18:40
І шуби і шкіра.В юванті мага3ини і на пр.Волі