USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.30 41.50
  • PLN 10.35 10.48

Відео з ДТП: легковик задом в’їхав у тролейбус. ОНОВЛЕНО

2 Березня 2016 15:46
Водій легковика зупинився посеред вулиці і почав їхати задом. Не помітивши позаду тролейбус, той втаранився у нього.

Аварія за участю тролейбуса та легковика трапилася 1 березня, близько 18:00. У розпорядженні Інформаційного агентства Волинські Новини виявились відеозаписи з камер спостереження бізнес-центру, що на вулиці Винниченка. Одна з них зафіксувала момент аварії. На відео видно, як седан чорного кольору рухається вулицею у напрямку «Променя».
Проте, в якийсь момент зупиняється, і за ним гальмує тролейбус. Але несподівано в легковика вмикаються сигнали заднього ходу, і автомобіль починає рухатись назад, після чого тараниться в передню частину тролейбуса. Як результат, тролейбус "вдарив" легковика. Останній відбувся лише тріснувшою фарбою на задньому бампері. В той час як в тролейбуса - підбита права фара. Через зупинку тролейбуса на вузькій вулиці утворився чималий затор, який тягнувся від ЦУМа.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
водій Показати IP 1 Березня 2016 19:21
тролейбус повинен мене пропускати! йому нема куди спішити! і взагалі тролейбус -не потрібний транспорт в місті
Просто мама до водій Показати IP 1 Березня 2016 21:12
Потрівбний транспорт в місті саме тролейбуси, бо не забруднюють повітря.
Лучанка до водій Показати IP 3 Березня 2016 15:42
Взагалі, на мою думку, потрібно таких водіїв позбавляти прав. І якщо тролейбус не потрібен для Вас, то це не означає, що він не потрібен іншим мешканцям Луцька, адже Ви не одні живете тут. Або можливо придбати окуляри, щоб бачити інших учасників дорожнього руху!!!!!
а я Показати IP 1 Березня 2016 19:30
а я не замітив того тролейбуса
Абвер СД Показати IP 1 Березня 2016 19:38
Дуже цікава стаття
Свідок Показати IP 1 Березня 2016 21:58
Номер тролейбуса 224. Щось останнім часом як йдеться мова про ДТП із тролейбусом, то на всіх фото саме цей тролейбус із номер 224.
законослухняний Показати IP 1 Березня 2016 22:10
потрібно бути просто уважним і дотримуватись пдр
пвс Показати IP 1 Березня 2016 22:18
якраз з роботи повертався маршрутом #22, то ледь проїхали цю ДТП, і все через наглюк на позашляховиках які підрізають, пруть по зустрічній і яким накласти на всіх учасників дор. руху.
Анонім Показати IP 2 Березня 2016 10:12
Легковик -порушник Правил ДР: бо стояв в Зоні дії знаку"Зупинка загального транспорту",при виїзді задом повинен бути ВТРИЧІ уважнішим,всіх пропускати....Взагалі ,за наглість,треба забрати Права....
Бізон Показати IP 2 Березня 2016 10:33
Ви б у всіх права позабирали... Водій легковика не правий, порушив правила, за що й поплатився, ще й штраф заплатить... А взагалі кожен має право на помилку, усі не ідеальні...добре, що все лише так закінчилось.
водій Показати IP 2 Березня 2016 15:51
не ваше діло моя машина і як хочу так і іду
мисливець до водій Показати IP 2 Березня 2016 16:41
а в мене рушниця є - в якого водія хочу....
чук до мисливець Показати IP 3 Березня 2016 16:15
коментар було видалено
Іван Показати IP 2 Березня 2016 16:32
Задорнов писав?
ні Показати IP 2 Березня 2016 17:35
не задорнов а водій!
мама вороніна Показати IP 2 Березня 2016 19:16
бідні мами з калясками!!!!!
БМВіст Показати IP 3 Березня 2016 10:02
У БМВ тріснув бампер, а не фарба.
водій до бмв Показати IP 3 Березня 2016 17:19
він тріснув давно тоді я вдарився об стовп