У Луцьку водій скутера знову спричинив ДТП. Уточнено
![](/resize/450x600/r/files/news/2008/09-01/1154-1u.jpg)
У ДТП неподалік перехрестя вулиць Потебні та Гнідавської постраждали два непрацюючих двадцятирічних молодика – Сергій Д. та Олександр Н. Про це 1 вересня повідомляють «Волинські Новини».
Неподалік від перехрестя вулиць Потебні та Гнідавської, у суботу 30 серпня, близько 23.00 сталася ДТП: зіткнулися скутер та автомобіль марки «Деу». За повідомленням сайту УМВС у Волинській області, Сергій Д., керуючи скутером, вискочив на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем «Деу» під кернуванням мешканця Гіркої Полонки Михайла Б.
Як розповів начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Федір Кошель, на місце пригоди «швидка» прибула оперативно.
Водія і пасажира скутера з важкими черепно-мозговими травмами доставили у лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.