USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.50 41.90
  • PLN 10.30 10.60

У центрі Луцька зіткнулися BMW та SsangYong. ВІДЕО

16 Квітня 2016 13:07
Дорожньо-транспрортна пригода сталася сьогодні, 16 квітня, близько полудня у Луцьку.

Рухаючись по центральному проспекту Волі, зіткнулись BMW та SsangYong.

Зіткнення відбулося поряд з пішохідном переходом. Ніхто не постраждав, автівки отримали механічні ушкодження, а учасники ДТП відмовилися комментувати подію. Наразі на місці аварії працюють поліцейські.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Оленка Показати IP 16 Квітня 2016 13:20
Круто
Анонім до Оленка Показати IP 17 Квітня 2016 07:33
Ще один д*біл на бмв
Анонім до Анонім Показати IP 17 Квітня 2016 14:20
К*нчіта твій діагноз!!!
лучанин до Анонім Показати IP 17 Квітня 2016 23:27
БМВ -це діагноз!
112 до лучанин Показати IP 19 Квітня 2016 08:51
Бо ти ніколи не заробиш даже на саме дешеве бмв
23 до Оленка Показати IP 17 Квітня 2016 10:54
той випадок, коли баба за кермом краще , ніж м*дак за кермом.
Сергій Стець Показати IP 16 Квітня 2016 13:25
СсангЙонг крепкий однако. Але брудний. )))
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2016 14:05
Блин..у джипа запаска отпала...во пападалово(((
лікар Показати IP 16 Квітня 2016 14:06
коментар було видалено
олег Показати IP 16 Квітня 2016 14:18
права купив, а їздити некупив! не біді! поремонтують, або нові покупляють! з почином!!
Григоій Показати IP 16 Квітня 2016 16:39
А От так це відбулося https://www.facebook.com/groups/1573422069566406/permalink/1711271045781507/
Адміністрація до Григоій Показати IP 16 Квітня 2016 16:56
Дякуємо за посилання
Валідольщик Показати IP 16 Квітня 2016 20:10
БМВ це діагноз.Понакуповуе голота,босота,бикота і думає що центр Всесвіту він,що він вже пересів на Ферарі)))))).Я не бачив ще жодної людини яка нормально їздить на БМВ.Всі коли сідають в БМВ то зразу заходить)
Zloy до Валідольщик Показати IP 16 Квітня 2016 23:12
Ходиш пішки то помовчи і ходи далі! А якшо їздиш на якомусь відрі,- то купи BMW і не заздри!
мв до Zloy Показати IP 17 Квітня 2016 06:26
В даному випадку відро бмв.
Анонім до мв Показати IP 17 Квітня 2016 10:54
б*дло іздить на бехах!!! а БМВ класна автівка
Виктор до Анонім Показати IP 19 Квітня 2016 12:30
Б1дло ти!
Zloy до мв Показати IP 17 Квітня 2016 13:37
Ага, знаєм,- бо не ти його власник!
6667 до Валідольщик Показати IP 17 Квітня 2016 14:22
БМВ це машину яку ти не купиш вот і триндиш бо завідно!
ПЛО до 6667 Показати IP 18 Квітня 2016 14:01
А твоє є показником несмаку і того що не потрібно робити з BMW!!! до того ж червоні габарити заборонені попереду!!!
Zloy Показати IP 16 Квітня 2016 23:14
Шкода водіїв! Добре що ніхто не постраждав!
Власник БМВ Показати IP 17 Квітня 2016 14:25
Перед тим як обс*рати марку БМВ і водіїв подивіться статистику ДТП і ви зрозумієте що це дурний стереотип.
* Показати IP 18 Квітня 2016 10:47
BMW це класика, комфорт та надійність, але тому хто не мав це авто і уявлення не має що це, а тільки вміє об*ирати, то нема що й говорити ...це типова для нашого народу заздрість.....в даному випадку чувак завтикав і явно зі швидкістю перебрав трохи.....марка автомобіля абсолютно не є показником!!! От їхав би на жигулику і тоді б казали : "Їздить рахло з села, права за сало купив, правил незнає, п"яний...і тд. і тп".....народ знайде як обі*рати....