USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.50
  • PLN 10.36 10.50

У центрі Луцька зіткнулися два легковики і маршрутка. Відео

27 Березня 2017 12:57
Дорожньо-транспортна пригода за участю маршрутного таксі та двох легковиків сталася у понеділок, 27 березня.

Аварія трапилася на вулиці Богдана Хмельницького у Луцьку.

Про це повідомляє 0332.

Автомобілі «Рено» та «Шкода» зіткнулися «лоб в лоб». В задню частину «Рено» в’їхало маршрутне таксі.
Відео видання ВолиньPost.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Наси Показати IP 27 Березня 2017 13:18
Поцьомались
шкода але до Наси Показати IP 27 Березня 2017 21:25
мимоволі вийшла битва реклами вікон: "Віксіс" на маршрутці проти "Вікна Волині" на шкоді...
Комсомол Показати IP 27 Березня 2017 16:29
То знак Тризуба Свободи винуватий вісить там треба зняти
Володимир87 Показати IP 27 Березня 2017 17:30
Такий цікавий заголовок,в той час,коли винуватцем аварії є водій маршрутки-спішарик.
45 до Володимир87 Показати IP 27 Березня 2017 21:23
ну маршрутчик само собою в першу чергу. Але не тільки він. По-перше, неправильно припаркований мерс - менше 10м до повороту і нема 3 м до іншого краю проїзної частини. Відповідно шкода мусила оминати і вирулювати майже на повороті. Рено тому не зміг повернути, пропускаючи шкоду (хоча по правилах міг би не пропускати, але вирішив "по-людськи", і своїм "задом" створив затримку на головній вулиці) . Потім неправильно припарковані купа авто на Б.Хмельницького - на Т-подібному перехресті без суцільної лінії чи розділ.смуги. Тому просто обїхати маршрутчик не міг, треба було почекати. Ну "чекати" - то не їхнє) ,він вирішив інакше. Мабуть, заробив...
Гав Показати IP 27 Березня 2017 19:45
Три секунди... до зіткнення. Стара казка про те хто як зупинявся та тримав інтервал. Класика жанру говорить що легкових перший порушив, за ним йде маршрутчик... а далі як карта ляже.
не згідний до Гав Показати IP 27 Березня 2017 21:22
Водії легковиків ПДР ніяким боком не порушували,а маршрутчик винен стовідсотново,зловив гаву,чи в маршрутці не все гаразд з гальмами.
Дуся Показати IP 27 Березня 2017 22:21
Припаркований автомобіль винен.Лупень якийсь.Постають,як ....Де поліція?Здули вже?
123 Показати IP 28 Березня 2017 07:55
Рахував гроші або давав здачу от і завтикав, результат ДТП