USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

У прокуратурі Волинської області прокоментували інформацію про «викрадення» асфальту

4 Квітня 2016 16:25
Інформацію про те, що прокуратура начебто привласнила частину асфальту, що використовувався для ремонту зупинки біля готелю «Україна», прокоментували у прокуратурі Волинської області.

Як розповіла під час брифінгу 4 квітня речниця прокуратури Волинської області Наталія Мурахевич, зважаючи на те, що у публікації від 1 квітня у інтернет-виданні «Хроніки Любарта» вказувалося на факт ремонтних робіт як на крадіжку асфальту, відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України. Йшлося про те, що невстановлені особи начебто викрали матеріали.
Насправді, ситуація є побутовою – дорожнє покриття на в’їзді у внутрішній двір прокуратури перебуває у вкрай поганому стані, що могло призвести навіть до поломок автомобілів працівників прокуратури. Тому декілька автовласників-працівників прокуратури вирішили за власні кошти як фізичні особи замовити у ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» ремонтні роботи, - повідомляють «Хроніки Любарта».

Так, 30 березня був укладений договір, працівники «Луцькавтодор-Сервісу» підвезли асфальт, щоб залатати діру у дорожньому покритті та здійснили роботи. Відповідні документи продемонстрували для представників ЗМІ під час брифінгу. Факт виконання робіт вартістю у 495 гривень підтвердив начальник відділу матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб Сергій Супрун. Надали також чек про оплату за ремонтні роботи, здійснену сьогодні, 4 квітня.

Результати розслідування інциденту у прокуратурі обіцяють оприлюднити згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Вася Показати IP 4 Квітня 2016 16:33
495 грн., 495 грн Карл. За ці гроші додому поїсти не купиш нормально на 3 дні на сім'ю. Який асфальт?
Анонім до Вася Показати IP 5 Квітня 2016 06:48
Наша прокуратура думає що ми зовсім ідіоти і повіримо їм, брехуни
Анонім Показати IP 4 Квітня 2016 16:37
що могло призвести навіть до поломок автомобілів працівників прокуратури - а інші ями й інші автомобілі п...р.
Лучанин Показати IP 4 Квітня 2016 16:49
Інформація про викрадення появилась 01.04, а оплату здійснили 04.04.
123 Показати IP 4 Квітня 2016 16:53
Не убедительно ка-кто ))
Ігор Показати IP 4 Квітня 2016 16:55
Завтра схожу в «Луцькавтодор-Сервіс». За такі гроші нехай і мені дворик заасфальтують. ) А взагалі дуже сумно, адже кожному громадянину зрозуміло, що в прокуратурі знайшли банальний вихід як вийти з ганебної ситуації.
волинянам Показати IP 4 Квітня 2016 17:07
прокурори не люди, це г**ди, звичайно серед них є нормальні, але г**ди сидять на зарплатах високих та всі хабарники
налогова Показати IP 4 Квітня 2016 17:09
у акті приймання виконавних робіт зазначено, що проведено розлив та улаштування покриття товщиною 5 см із асфальтобетонних сумішей... усього на 2.4 кв. м. площі. Чи дійсно такі обсяги робіт проведені, щоб їхні дорогі авто часом не поламались, а може площа більша?
Гога Показати IP 4 Квітня 2016 17:19
Супрун молодець! справжній господар!!!
Василь Петреченко Показати IP 4 Квітня 2016 17:32
а вам тільки б обхаяти ту прокуратуру! як добре зробили люки попіднімали , залатали асфальт-то ж для вас, ви ж тут живете, не джома собі залатали...а на вулиці міста......дааа уж....
дідо Показати IP 4 Квітня 2016 17:44
Ремонтують державне майно за власний кошт?... Безсоромна брехня та прикривання крадіжки. Прокурори з зарплатою 4 тисчі₴ розкидаються на ремонти.
Наш девіз Показати IP 4 Квітня 2016 18:47
Брехати брехати ы ще раз брехати. А не було б краще - щоб вийшов той злодюга й сказав чесно - я вкрав... простіть. Хлопці на майдані й на війні гинули за правду, атут брешуть і не соромно їм...
Підприємець Показати IP 4 Квітня 2016 18:59
Наташа!!!! Навіщо ви обманюєте?????? Ви знаєте ціну асвальту?? Чи ви думаєте, що всі дураки?
НАБУ Показати IP 4 Квітня 2016 19:01
Оплата проведена, поверніть прокурорам пляшку горілки.
Вася Показати IP 4 Квітня 2016 21:14
*ебіли, і думають, що їх оточують тож *ебіли, купили 1 кг асфальту і зремонтували дорогу Країна при*урків
Добряк Показати IP 4 Квітня 2016 23:01
В прокуратурі одна нечість,і жінка на фото зачухана якясь,на бабу ягу схожа,видно зразу згризлась вся, так про нас з вами думає
опа Показати IP 5 Квітня 2016 10:45
це скоти а не держава і її керівництво
ігор Показати IP 7 Квітня 2016 10:29
убий прокурора-врятуй правосуддя!