USD 41.00 41.35
  • USD 41.00 41.35
  • EUR 41.25 41.55
  • PLN 10.55 10.70

У Луцьку за півдня – дев'ять ДТП

5 Вересня 2016 16:06
За станом на 15:30 сьогодні, 5 вересня, громадяни спричинили вже 9 ДТП у місті, частина з них пов’язана з дощовими погодними умовами.

Про це повідомили у прес-службі Патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.

Зокрема, патрульні склали одразу 4 протоколи та винесли 1 постанову на нетверезого водія, який зніс пішохідне огородження.

Так, сьогодні до патрульних звернувся громадянин і повідомив, що водій "Шкоди" здійснив наїзд на пішохідне огородження на вулиці Шевченка та намагається втекти з місця події. З його слів, він перебуває у стані алкогольного сп’яніння.

Патрульні розпочали пошуки автомобіля, і зовсім скоро виявили його на вулиці Чернишевського. Транспортний засіб мав видимі зовнішні пошкодження.

Перевірка водія показала 1,92 проміле алкоголю в крові.



На водія склали 4 протоколи:

за ч.1 ст.130 (керування у стані алкогольного сп’яніння),

ч.1 ст.139 (пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд),

ст.124 (порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна),

ст.122-4 (залишення місця ДТП) КУпАП та винесли постанову за ч.1 ст.126 (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Ксюха Показати IP 5 Вересня 2016 16:26
Я не розумію для чого закривати обличчя та номерні знаки?????
Андрюха до Ксюха Показати IP 5 Вересня 2016 16:43
Презумпція невинності?
андрей. до Ксюха Показати IP 6 Вересня 2016 01:30
Потому что закон есть соответствующий и запрещающий офишировать информацию личного характера без твоего позволения!
сарказм Показати IP 5 Вересня 2016 16:37
"гарний" манікьюр!!!це саме те,що відрізня справжнього копа від міліціонера!?
Сашко Показати IP 5 Вересня 2016 16:45
Там тре бетонну огорожу ставити,як в США,щоб раз і назавжди..
Я до Сашко Показати IP 5 Вересня 2016 19:06
А ти був в США?? Там бочки з водою стоять!!
Просто Показати IP 5 Вересня 2016 17:05
Всім якось пох на те, що пити не можна! Ніхто не порозумнішав. Штраф треба 100 тис. От тоді може!
SS до Просто Показати IP 5 Вересня 2016 18:05
Нехай квасять за їх рахунок всі проблеми вирішим частіше б забори валили
оля до SS Показати IP 6 Вересня 2016 11:35
"Нехай квасять..." , а не боїтесь, що йдучи додому такий "водій" вискочить вам на тротуар, чи комусь із ваших близьких??? Не ті пріорітети ставите, шановний!!!
Просто до оля Показати IP 6 Вересня 2016 15:26
Ідучи додому тебе й тверезий збити може! І ножом алкоголік зарізати! І від тромбів в серці можна вмерти! Тут якраз не вгадаєш! А за свідомий ЗЛОЧИН - треба карати ефективніше.
оля до Просто Показати IP 7 Вересня 2016 10:55
Карати треба - однозначно!!! В мене претензія до слів..."за їх рахунок всі проблеми вирішим частіше б забори валили..." Проте, покарання не повинно заключатись лише у грошовому значенні(заплатив штраф і далі по тротуарам ганяти). Довічно забрати права, призначити довгострокові громадські роботи, конфіскувати авто.... як варіант!!!
Показати IP 5 Вересня 2016 17:54
Копам на чолі з Аваковим треба більше селфі робити... може ще буде більше ДТП...
А Показати IP 5 Вересня 2016 19:36
С-с-с-с-combo
Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 21:09
Збільшення кількості ДТП-це прекрасний показник результатів реформи в МВС та роботи нових попсів. ТАк тримати аваков, ще он давай пожежну інспекцію скасуй, і тоді не здивуюсь збільшення кількості пожеж.
Водій до Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 21:33
Збільшення кількості ДТП - це прекрасний показник погіршення погодних умов і неуважності водіїв. Осінь прийшла:)
Просто до Анонім Показати IP 6 Вересня 2016 10:06
Це "зальот" законодавства!
АК до Анонім Показати IP 6 Вересня 2016 15:31
А нікого не надвідувала думка, що збільшення кількості зареєстрованих ДТП може бути показником якраз хорошої роботи "попсів". Якщо раніше можна було людину збити і відкупитись, а скільки ДТП за пару рублів взагалі не реєструвалось?! пошевеліть звивинами! рано робити висновки про реформу. як мінімум треба рік-два поки наші люди допруть, що щось міняється, а копам трохи більше повноважень і мужності (як показав приклад Миколаїва). перед законом всі рівні і не в штрафах тут справа, а в самосвідомості громадян. от з чим працювати треба!
Раїса Показати IP 5 Вересня 2016 21:40
Наша поліція -це не копи, це психологічна служба допомоги))))
222 Показати IP 5 Вересня 2016 22:31
відкупиться і все