У Луцьку водій на Skoda зніс дорожній знак та втік. Фото
![](/resize/450x253/r/files/news/2020/01-13/284252/82955168_2594705814081602_1667861488959750144_o.jpg)
ДТП сталася вночі на вулиці Гнідавській в Луцьку.
Повідомлення про ДТП патрульні отримали близько 1-ї години ночі. Невідомий чоловік за кермом легковика на вулиці Гнідавській наїхав на зупинку громадського транспорту і втік, повідомили у пресслужбі волинських патрульних.
На місці пригоди патрульні справді виявили пошкоджений дорожній знак та уламки бампера зеленого кольору. Передавши орієнтування іншим екіпажам, почали шукати винуватця.
Під час розшукових заходів на одній з прилеглих вулиць помітили Skoda Octavia з характерними ушкодженнями. За кермом перебував 29-річний лучанин, який визнав, що скоїв наїзд на зупинку. Його освідували – був тверезим.
Тож в результаті склали три протоколи, які відправлені на розгляд суду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Повідомлення про ДТП патрульні отримали близько 1-ї години ночі. Невідомий чоловік за кермом легковика на вулиці Гнідавській наїхав на зупинку громадського транспорту і втік, повідомили у пресслужбі волинських патрульних.
На місці пригоди патрульні справді виявили пошкоджений дорожній знак та уламки бампера зеленого кольору. Передавши орієнтування іншим екіпажам, почали шукати винуватця.
Під час розшукових заходів на одній з прилеглих вулиць помітили Skoda Octavia з характерними ушкодженнями. За кермом перебував 29-річний лучанин, який визнав, що скоїв наїзд на зупинку. Його освідували – був тверезим.
Тож в результаті склали три протоколи, які відправлені на розгляд суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
За 48 годин Україна захопила більше території, ніж за контрнаступ-2023, – The Telegraph
Сьогодні 09:53
Сьогодні 09:53
У Луцьку компанія розпивала алкоголь і стріляла з пістолета
Сьогодні 09:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:19
Мешканцям Боратинської громади пропонують долучитися до централізованого водопостачання
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
На Волині показники сплати податків зросли на 26 %
Сьогодні 07:17
Сьогодні 07:17
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.