У Луцьку в тролейбуса на ходу відвалилось колесо
![](/resize/450x347/r/files/news/2016/04-15/186080/5689988.jpg)
У Луцьку тролейбус почав розвалюватись просто під час руху.
Дорожньо-транспортна пригода трапилась вчора, 14 квітня, близько 9-ої години ранку на вулиці Карпенка-Карого. «Рогатий» маневрував біля Завокзального ринку, коли у нього відвалилось колесо, - йдеться у сюжеті ТРК Аверс.
На щастя, під масою машини воно далеко не відлетіло, тож обійшлося без постраждалих. А от пасажирів мусили висадити, бо на ремонт транспорту знадобилося майже півдня. Саме стільки часу тролейбус заважав руху транспорту на цьому відрізку дороги.
Чому несправний транспорт виїхав на маршрут, журналісти поцікавилися у ремонтників.
ЧИТАТИ ЩЕ: НА ЛПЕ – ПРОБЛЕМИ З ТРОЛЕЙБУСАМИ ТА РЕМОНТНИМ ЦЕХОМ, АЛЕ НА ЦЕ «ЗАКРИВАЮТЬ» ОЧІ
«Справний тролейбус виїхав. Але виходить, що вони всі не нові і запчастини виходять з ладу», - розповів майстер бригади щоденного обслуговування КП «ЛПЕ» Руслан Гірський.Нагадаємо, міська влада ще у 2014 році закупила для Луцька вживані польські тролейбуси, які «витіснили» з вулиць маршрутки № 15 і 15А. Згодом йшлося про те, що на придбання ще декількох таких тролейбусів планувалося виділити ще 400 тисяч гривень з міського бюджету.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Дорожньо-транспортна пригода трапилась вчора, 14 квітня, близько 9-ої години ранку на вулиці Карпенка-Карого. «Рогатий» маневрував біля Завокзального ринку, коли у нього відвалилось колесо, - йдеться у сюжеті ТРК Аверс.
На щастя, під масою машини воно далеко не відлетіло, тож обійшлося без постраждалих. А от пасажирів мусили висадити, бо на ремонт транспорту знадобилося майже півдня. Саме стільки часу тролейбус заважав руху транспорту на цьому відрізку дороги.
Чому несправний транспорт виїхав на маршрут, журналісти поцікавилися у ремонтників.
ЧИТАТИ ЩЕ: НА ЛПЕ – ПРОБЛЕМИ З ТРОЛЕЙБУСАМИ ТА РЕМОНТНИМ ЦЕХОМ, АЛЕ НА ЦЕ «ЗАКРИВАЮТЬ» ОЧІ
«Справний тролейбус виїхав. Але виходить, що вони всі не нові і запчастини виходять з ладу», - розповів майстер бригади щоденного обслуговування КП «ЛПЕ» Руслан Гірський.Нагадаємо, міська влада ще у 2014 році закупила для Луцька вживані польські тролейбуси, які «витіснили» з вулиць маршрутки № 15 і 15А. Згодом йшлося про те, що на придбання ще декількох таких тролейбусів планувалося виділити ще 400 тисяч гривень з міського бюджету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1721827632)
Толік
Показати IP
15 Квітня 2016 17:55
Це жахіття, щоб такі тролейбуси по вулиці їздили!!! Влада ви де? Ау? Спите? Що ви там в кабінетах робите поки таке робиться ??? Просинайтесь і робіть щось чи за тими бабками і гульками не до роботи? А тільки хвальби? Де той Яковлєв що він робить?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721827632)
степко
Показати IP
15 Квітня 2016 18:18
А тому, що накупили польських зламків, плюс своі напівполомані, от і іздять по Луцьку карикатури на тролейбуси / в основному, ее рахуючи кількох нормальних/!!!!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721827632)
Думка
Показати IP
15 Квітня 2016 18:28
Iдемо в Гейропу
![](/public/images/user_no_foto.png?1721827632)
Гадка до Думка
Показати IP
15 Квітня 2016 19:26
не йдемо, а їдемо! ...на трьох колесах)))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721827632)
yyy
Показати IP
15 Квітня 2016 20:32
купіть б...ь нормальні тролейбуси скільки вже можна красти.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721827632)
Дід
Показати IP
15 Квітня 2016 23:11
Скажіть а які ще вам потрібно поляки 20 років від'їздили і прийшли вони до нас чистими а наше (б*дл*) за рік всі сідушки маркером розписали, то для чого вони нам всеодно не вміємо користуватись
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.