У Луцьку спіймали подружжя на крадіжці електрокабелю
![](/resize/450x275/r/files/news/2016/06-17/192693/123.jpg)
Дільничні інспектори поліції спільно із членами Громадського формування «Варта порядку» спіймали на гарячому двох осіб, які викрали електрокабель. На місці вилучили електрокабель та знаряддя злочину на вулиці Сеченова у Луцьку. Поліцейські відкрили кримінальне провадження. Злодіям загрожує до п’яти років позбавлення волі.
16 червня близько 04:00 години під час нічного відпрацювання дільничний інспектор поліції спільно із членами громадського формування «Варта порядку» спіймали на гарячому чоловіка та жінку, які скоїли крадіжку електрокабелю, - повідомляють у прес-службі ГУ НП у Волинській області.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Поліцейські з’ясували, що 39-річний чоловік та його 36-річна дружина на вулиці Сеченова у Луцьку викрали 150 метрів електрокабелю. Навпроти місця скоєння злочину, у недобудованому приміщенні, вони розбирали кабель, аби згодом здати на скупку кольорових металів. Поліцейські провели детальний огляд місця події, під час якого вилучили 150 метрів кабелю та знаряддя злочину, зокрема, кусачки та металевий сачок, яким діставали кабель.Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 85 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Злодіям загрожує до п’яти років позбавлення волі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
16 червня близько 04:00 години під час нічного відпрацювання дільничний інспектор поліції спільно із членами громадського формування «Варта порядку» спіймали на гарячому чоловіка та жінку, які скоїли крадіжку електрокабелю, - повідомляють у прес-службі ГУ НП у Волинській області.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Поліцейські з’ясували, що 39-річний чоловік та його 36-річна дружина на вулиці Сеченова у Луцьку викрали 150 метрів електрокабелю. Навпроти місця скоєння злочину, у недобудованому приміщенні, вони розбирали кабель, аби згодом здати на скупку кольорових металів. Поліцейські провели детальний огляд місця події, під час якого вилучили 150 метрів кабелю та знаряддя злочину, зокрема, кусачки та металевий сачок, яким діставали кабель.Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 85 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Злодіям загрожує до п’яти років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1721820668)
полюх
Показати IP
17 Червня 2016 17:09
це не лучани ) це полюхи випити захотіли))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721820668)
Анонім
Показати IP
17 Червня 2016 17:32
oo Boze,tut ludej zabywajut,i bigajut z pistoletamy,a tyt za kabel kryminalnu sprawu widkrywajut,offf
![](/public/images/user_no_foto.png?1721820668)
Учень ПТУ
Показати IP
17 Червня 2016 18:52
Довести справу до логічного закінчення і про результати покарання повідомити у всіх засобах інформації . В пунктах прийому металу повинні на видному місті, висіти виписки про такі справи ! Якби не було попиту / прийому / на такий брухт , не було б і таких злочинів ...!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721820668)
Анонім
Показати IP
17 Червня 2016 21:29
Грамотії! То не електро а телефонний кабель!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721820668)
до Анонім
Показати IP
30 Червня 2016 15:09
Взагалі то телефонний провід типу ПРППМ 2*0,9 з січенням можу помилитись
Порушував ПДР напідпитку: в Луцьку на ДПЗ зловили горе-водія
Сьогодні 14:29
Сьогодні 14:29
Медведчуку і спільникам повідомили про підозру у справі нафтопроводу «Самара-Західний напрямок»
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
На Волині стартував семиденний вишкіл «Військове таборування: впровадження української ідентичності»
Сьогодні 13:25
Сьогодні 13:25
ВР не йде на канікули, депутати працюватимуть над законом про заборону УПЦ МП, – спікер
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Луцькій громаді три нежитлові приміщення здали в оренду![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.