USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

У Луцьку вдруге за день – потрійна ДТП

13 Травня 2016 13:39
Дорожньо-транспотна пригода за участю трьох автомобілів сталася на площі Воз’єднання близько 11 години.

Рухаючись у напрямку вулиці Ковельської, водій першого авто пригальмував перед пішохідним переходом, через який прямували люди. За ним пристроївся водій «ВАЗу». Натомість, водій «Chery», не врахувавши ситуації, врізався у «ВАЗ», який, своєю чергою, в’їхав у перше авто.

На щастя, в результаті автопригоди ніхто не постраждав. Автомобіль «Chery» та «ВАЗ» отримали механічні пошкодження.
Нагадаємо, сьогодні вранці близько 8 години ранку на вулиці Гнідавській поблизу магазину «Бджілка» у Луцьку зіткнулися три автомобілі. ФОТО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 13 Травня 2016 14:11
Нові правила в математиці? Дано: врізалося чері в ваз перед пішохідним переходом. Аварія потрійна. Знайти: третє авто!
АС Показати IP 13 Травня 2016 14:20
Пятниця 13 ха ха ха
Анонім Показати IP 13 Травня 2016 14:35
На Chery таксист був за кермом! Ото сядь до такого в машину.
Степан Бандера Показати IP 13 Травня 2016 15:37
Безпека в Черрі на останньому місці. Жигуля подер, а сам загинув
12 Показати IP 13 Травня 2016 16:25
про дотримання дистанції ці три олені не читали у правилах ПДР
док Показати IP 13 Травня 2016 17:21
ця чері сладалася по болтику,і салон сам пацан шив ,бердичів стайлу до нього братись як до неба рачки
алд до док Показати IP 13 Травня 2016 18:15
і в результаті всерівно воно не стало навіть Сеатом Толедо, з якого успішно передерте!!
Анонім Показати IP 31 Березня 2018 14:00
"Черрі" ж**а. А "Жигулям" хоть би що.Гордість бере за Радянський АвтоПром.