USD 41.25 41.55
  • USD 41.25 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

У Луцьку пограбували будинок: винесли більше мільйона

6 Лютого 2018 11:28
У Луцьку троє невідомих скоїли розбійний напад на будинок торговця валютою Валентина Федорова та забрали понад мільйон гривень.

Інцидент трапився на вулиці Наливайка, йдеться у сюжеті телеканалу «Аверс», пише ВСН.

Під час нападу один із розбійників вистрілив у ногу дружині Тетяні Федоровій. З помешкання забрали гривні, долари, злоті та рублі – за загальними підрахунками понад 1 мільйон 100 тисяч гривень.

У будинку застали маму Валентина Федорова Євгенію. Жінка живе із сином на одному подвір’ї. Каже, озброєні злодії вискочили з посадки, вихопили гроші, а на дорозі їх вже очікував автомобіль.

Сам Валентин Федоров спілкуватися із журналістами відмовляється. Каже, зараз щось розповідати не має змоги, та й конкретної інформації надавати не бажає.

У поліції повідомляють: зловмисники ще не затримані. Додаткової інформації не надають у зв’язку зі слідством.

Із власних джерел журналістам стало відомо, що троє чоловіків здійснили розбій у маскувальних костюмах. Усі кремезної статури та озброєні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Вася Показати IP 6 Лютого 2018 12:33
камуфляж "Національні дружини"?
Анонім до Вася Показати IP 6 Лютого 2018 13:10
Ага, на членські внески збирають
жора Показати IP 6 Лютого 2018 13:55
а є у нас вже законна професія "торговець валютою"? задється в цій справі варто не одне кримінальне провадження розпочинати
--- Показати IP 6 Лютого 2018 14:40
)
Небайдужа Показати IP 6 Лютого 2018 15:45
Душа болить за гроші?
Оксана Показати IP 6 Лютого 2018 17:15
Доречі, Валентин дуже хороша людина! Професійно виконував свою роботу і приємно було з ним співпрацювати.
Порядний лучанин до Оксана Показати IP 6 Лютого 2018 18:15
Підтримую,Валентин завжди виручав коли потрібно було терміново поміняти валюту ,навіть пізно ввечері можна було до нього прийти та обміняти за вигідним курсом.Сподіваюсь покидьків знайдуть швидко
лучанин Показати IP 6 Лютого 2018 17:58
Камери відеоспостереження у дворі були?
Анонім Показати IP 6 Лютого 2018 19:35
люди про що ви говорити!!!! Немає такої професії, це дві сторони злочинності, валюта - злодії. напевно він виростив на городі цю валюту чесною і важкою працею... народ деградує в своїх помислах. всі хто займаються подібними справами знають що вони в зоні великого ризику...
Укр Показати IP 6 Лютого 2018 20:44
Ото ,,реклама‘‘ Валіку, тепер весь Луцьк знає де він живе. Може й на базар не ходити)))
Іра Показати IP 7 Лютого 2018 18:45
Валік працює все життя, а хто не вміє заробляти то не заздріть, в наш час треба вертітись, як білка в колесі!!! Це полюбому наводку!!! Тільки навіщо стріляти в жінку??? Вори вже оху...ли!!!
User до Іра Показати IP 7 Лютого 2018 22:01
Працює? Ви впевнені? Що ж це за "робота" така, за яку передбачено відповідальність згідно чинного законодавства України? Стаття 162. Порушення правил про валютні операції. Незаконні скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей як засобу платежу або як застави – тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.