USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.25 41.60
  • PLN 10.50 10.65

П'яний водій спричинив подвійну ДТП у Луцьку

6 Лютого 2018 22:12
П'яний водій став винуватцем ДТП з тролейбусом, після чого намагаючись втекти врізався у позашляховик.

Дві аварії трапились у вівторок, 6 лютого, близько 18:00, - повідомляє Волинь24.

Водій "Сітроен" рухався по вулиці Словацького. Поблизу готелю "Україна" він врізався у тролейбус та втік з місця пригоди.

Їдучи по вулиці Шевчена, біля "Нової лінії" утікач влупився у позашляховик "КІА". Від удару водій розбив голову. Кермувальник позашяховика не постраждав.

За попередньою інформацією водій "Сітроену" був нетверезим.

Машини зазнали незначних механічних ушкоджень.

На місце прибули "швидка" та патрульна поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Укр Показати IP 6 Лютого 2018 22:20
Був би ,,бляхар,, то нернув би в Стир, і шукай вітру в полі...
Свідок до Укр Показати IP 7 Лютого 2018 00:06
Все було не так, Волинь 24 видумує собі новини. Ніхто в тролейбус "не врізався" просто чоловік хотів припаркуватись на зупинці громадського транспорту біля готелю Україна, але водій тролейбусу йому не дозволив, тоді п'яний водій легковика зупинившись, накинувся на водія тролейбусу і почалась негарна штовханина, така собі бійка двох водіїв, що виглядало дуже негарно. Сили виявились нерівними, старший чоловік, водій тролейбусу, будучи тверезим, надавав стусанів молодому агресору і той, зі злості, зламавши склоочисники почав тікати, свідки записали номер машини і викликали поліцію, а далі трапилось дтп за його участі, усе відбулось за якихось 10 хвилин. Тож нетверезого водія сам себе піймав, долбре що не накоїв біди..
Ха Показати IP 6 Лютого 2018 22:26
Знов Укрбляхи вже надоїли алкашня
Анонім Показати IP 6 Лютого 2018 22:27
То галичанин ,нічого дивного...
))) Показати IP 6 Лютого 2018 22:36
опа-па....напевно недавно розмитнив авто...тому що на укр.реєстрації всі святі їздять...певно ще дух "бляхарства" не вийшов повністю)))
ігор луцький Показати IP 6 Лютого 2018 22:51
Законопослушний громадянин України,платник податків,патріот,,,яка ганьба.
САМ БАЧИВ Показати IP 6 Лютого 2018 23:02
Та то рогатий стояв серед дороги та потім КІА виїхав на зустрічну, не надавши перевагу тверезому Цитрусу, водій якого в принципі не питущий
УК Показати IP 6 Лютого 2018 23:16
З яких пір оте рагульство позашляховиком стало?
Микола Показати IP 7 Лютого 2018 10:08
А чому не уточнюють,що укробляхи?Трошки не справедливо...