У Луцьку під потягом загинув юнак. Доповнено
Потяг на смерть збив молодого чоловіка в Луцьку.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-службі патрульної поліції Волині.
Так, 29 січня в районі вулиці Ківерцівської під потяг потрапив молодик. Від отриманих травм, юнак загинув. Наразі всі обставини встановлює слідчо-оперативна група, патрульні поліцейські охороняють місце події. Особа загиблого встановлюється.
Як повідомив у Фейсбук Сергій Кушнір, трагедія сталася під «ківерцівським» мостом. За свідченнями очевидців, хлопець переходив колії в навушниках.
Це вже не перша смерть на коліях на вулиці Ківерцівській. Минулого року тут потяг збив чоловіка, а 26 травня поїзд збив жінку, яка загинула на місці подій. 18 травня на залізничному переїзді неподалік вулиці Карпенка-Карого поблизу готельно-ресторанного комплексу «Срібні лелеки» під вантажний потяг потрапила 16-річна лучанка. Дівчина загинула на місці.
Фото ВолиньPost:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Фото ВолиньPost:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 16
ого
Показати IP
29 Січня 2018 13:38
привикли лазити по дорогах як телята... а поїзд то тобі не машина, що водій завжди крайній і буде зрулювати в стовп.
1
Показати IP
29 Січня 2018 14:14
100 % правда!! розумне по колії... ще й в навушниках ходити не буде...
владі
Показати IP
29 Січня 2018 14:20
де забор вздовж колії? скільки ще там людей мають збити щоб його нарешті поставили?
Жора до владі
Показати IP
29 Січня 2018 14:47
в мізках забор зробити треба спочатку
Вася до Жора
Показати IP
29 Січня 2018 16:04
в деяких індивідуумів мозги відсутні тому їх може зупинити лише бетонний двохметровий забор
! до владі
Показати IP
29 Січня 2018 14:56
Там взагалі то зробили обхід колій через міст.
Юрій до !
Показати IP
29 Січня 2018 15:13
І пішоходний перехід, який веде на колію...
? до Юрій
Показати IP
29 Січня 2018 16:17
Пішоходний перехід веде на зупинку громадського транспорту, - маршрутне таксі №1 для пикладу там зупиняється. Все ! Далі някого пішохода немає, далі це вже наші не зовсім розумні і дуже ліниві люди сунуть через колію, як барани.
Кіт до Юрій
Показати IP
29 Січня 2018 16:31
Там пішохідний перехід намальований до самої колії чи до узбіччя/тротуару?
цікаво що робити коли траєкторія пішохідного переходу веде на стіну, лізти чи що?
"ти думай трохи"(с)
Ніна
Показати IP
29 Січня 2018 15:26
Співчуваю!!! Жаль. Нехай змля буде пухом.
Кіндрат Панасович
Показати IP
29 Січня 2018 15:27
яким же треба бути щоб так піти з життя! )))
До людей
Показати IP
29 Січня 2018 15:35
Люди, не судіть! Хлопець загинув через власну необережність, ішов задумався чи заслухався! Тут сам інколи ідеш і без наушників, а думка влізе в голову і нічого не чуєш і нікого не бачиш! Можливо доля в його така! Царство йому Небесне! Земля хай буде пухом!
Та
Показати IP
29 Січня 2018 15:49
позатикайтесь вже нарешті ,"навушники, навушники", вся молодь і підлітки і навіть дорослі по всьому світі зараз ходять в навушниках, при чому повсюди, і тільки в нашій сраній тмутаракані це смертельно небезпечно і завжди ставиться в вину таким бідолашним.
ба до Та
Показати IP
29 Січня 2018 17:05
тільки в нашій с?аній тмутаракані ті поізда ганяють як бєшені де хочуть і як хочуть, на пішоходів уваги нуль, забули вже що саме пішоходи винайшли поїзда, а не навпаки
КРОКОДИЛ
Показати IP
29 Січня 2018 19:02
Царство Небесне загиблому і Вічний спокій...
Скажу так, на підїзді до ст.Луцьк і на виїзді з нього я вже скільки разів писав, що машиніст поїзда має давати сигнал. Це і в районі заправки Рпромислова), і тут в районі мосту, і біля переїзду на Лідавській!!! Як тільки стається нещастя, ці горе-машиністи, яким байдуже, що там під колесами знаходиться чи хто там рухається, вислухавши вказівку від начальства, починають тиждень дудіти, а потім раптом забувають це робити, мовляв, у нас за плечима сотні пасажирів, і як говорять за порєбриком:бабы еще нарожают. Той, хто проектував ці так звані сходи по обох сторонах мосту, чи сам пробував поних підніматися коли там є купа снігу, чи з дитячим візочком, чи з тим же велосипедом? Впевнений, що ні. А для чого, для бидломаси зійде. Головне, що є. Відрапортували. Поставили попереджувальні таблички. Все. Амба. Хто ж тудою нормальний ходить? Роботяги на асвальтобетон, маршрутчики, працівники складів, різні орендарі, ну може хто на міжрайбазу чи на авіаторів... Одним словом: *івно, про яке згадують, коли потрібно буде голосувати...
А людини немає вже і не буде... Буде тільки суха статистика. А хто-небудь моніторив, скільки людей загинуло на залізниці за минулий рік? Погугліть, цифра приголомшлива. Так як і від щоденних дтп і пожеж. Однак ми є начія, нас багато, нас не подолати...Ю-ко ТАК!
Вангую, що так, як муніципали, вже забори та гаражі по місту всі познімали, роботи немає, вогнищ ще масово не палять, тільки-но якусь бабусю там оштрафували на Героїв УПА, так, що є вже плюсик у роботі, то мабуть поставлять там цілодобове чергування... Прорапортують. Поштрафують. Заставлять овець дертися наверх. І "будет все так чинно и благородно", як казав герой Георгія Віцина.
Висновок: 1. Заставте машиністів гучно сигналити і дивитися на колію, хоч би у небезпечних
зонах.
2. Облаштуйте там нормальні світлофори зі звуковим сигналом, як на ж/д переїздах.
3. Коли це заважко, переобладнайте тоді переходи на міст, для людей, а не для
двоногих тварин.
P.S. Люди там гинутимуть постійно: потяг мчить дуже швидко, автодорога приглушує його повністю, потім людський фактор, а ви кажете, що все навушники винуваті... Суєта-суєт...
Залізнодорожник
Показати IP
29 Січня 2018 22:13
Від гудка потягу не захистять жодні навушники, а за метрів 15-20 від потягу то й вс..тись можна. Місць де люди можуть перетинати колії безліч, ніяких парканів не вистачить. Керує потягом локомативна бригада, де як мінімум один з машиністів має дивитись на колії постійно і в разі чогось подавати сигнал. Так що треба встановити був гудок чи ні, тоді стане ясно хто винуватий...
Музею історії України передали унікальний меч часів Київської Русі, який випадково знайшли під Радомишлем
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Назвали дату прем’єри фільму «Мавка. Справжній міф»