USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.60 10.75

У Луцьку п’яний водій на Mercedes врізався у машину

14 Січня 2017 10:39
У Луцьку п’яний переселенець за кермом автомобіля скоїв ДТП – «вдарив» патрульну машину, пише ВолиньPost.

Про це у Facebook написав активіст групи швидкого реагування громадського формування з охорони громадського порядку «Самооборона Волині» Олександр Ніколайчук.

За словами Ніколайчука, автопригода сталася вночі. Автомобіль, за кермом якого перебував п’яний переселенець із Донбасу, вдарив патрульну машину.

«Даний громадянин, уродженець з тимчасово окупованих територій, у червні 2016-го після того, як погромив вікна, крісла та столи у кафе «Саванна» розказував, що «сюди ще прийдуть наші і будуть тут вас усіх вирізати», - написав активіст.

«Числиться чоловік директором фірми з оптової торгівлі навтопродуктами та деревиною, казав, що його криша ого-го яка», - додав Ніколайчук.

Тим часом чоловіка направили на освідування до наркодиспансера, а його автомобіль відвезли на штраф майданчик. У крові винуватця ДТП виявили 2.01 алкоголю, що вдесятеро перевищує норму.

За його словами, дружина цього переселенця розказувала: «Да будьте ви прокляті, партія війни, з вашим Президентом Порошенком!»

«Народ, ви мене далі переконуватимете, що в Луцьку немає сєпарів?» - поцікавився Ніколайчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
дідо Показати IP 14 Січня 2017 10:44
Сепарів ,які живуть в Україні,їдять українській хліб, і в той час обгаджують все українське, позбавляти громадянства та виселяти за хутір Михайлівській або в ОЛДРО, до російських-фашистів.
Ден Лучанин Показати IP 14 Січня 2017 10:47
доречі а патріотичного директора олдема посадили чи ні за 3,5 алкоголю за кермом и дтп з нанесенням ТТУ????
Опа Показати IP 14 Січня 2017 10:49
Данєцкіє рулят
сміявся Показати IP 14 Січня 2017 10:49
Тобто якшо мене дістав Порошенко, який знущається над Украіною і прикривається війною, я сепаратист? Не відповідайте, це риторичне запиттання
дідо до сміявся Показати IP 14 Січня 2017 11:17
У період війни , той хто невдоволений владою, є колабораціоністом , тобто фашистським зрадником.
Зайчик до дідо Показати IP 14 Січня 2017 13:00
Діду,в вас деменція.Війни в нас нема,в нас є АТО,відповідно,ваша фраза ні до чого і невдоволеним бути можна.
Внук до дідо Показати IP 14 Січня 2017 13:48
Дідо, чому ти не приймаєш таблеткі які тобі прописав липинський психіатр? В тебе ж параноідальна шизофренія! Бабушка жаліється що ти її вже в агенти кремля записав!
штефан Показати IP 14 Січня 2017 10:50
пересилити невдоволеного в с. Піски поблище до аеропорту, нехай там в бтр заїде.
Я не робот Показати IP 14 Січня 2017 11:21
Николайчук коли ти побачиш справжнього як ти кажеш сєпара волоссячко на твоїй дитячій голівці від жаху обсиплеться
ззз до Я не робот Показати IP 14 Січня 2017 13:02
коментар було видалено
Активіст Показати IP 14 Січня 2017 11:32
А слабо було втихаря накостиляти і списати на аварію, а не демагогію розводити. Такі слів вже давно не розуміють.
Волинянин до Активіст Показати IP 14 Січня 2017 17:51
Саме правильне рішення. Дати треба таких п....й щоб боявся очі піднімати
Вася Показати IP 14 Січня 2017 12:18
Виложіть фотографію і адресу цього украінця Не сумніваюсь є люди яким це пригодиться
До "дідо" Показати IP 14 Січня 2017 12:34
Дідо, чи не пора вже тобі переселитися в інше життя? Де немає ні смутку, ні журби, ні печалі. Скількох людей вже ти обгадив? Не злічити.
Васьок Показати IP 14 Січня 2017 13:43
Ніколайчук ти знаеш шо за наклеп карають?перед тим як шось писати треба перевірити