USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.25 41.45
  • PLN 10.50 10.70

У Луцьку п’яні молодики погрожували поліцейським розправою

12 Січня 2016 12:21
Під час патрулювання екіпаж поліцейських близько 1 години ночі за орієнтуванням затримав автомобіль BMW сірого кольору в районі проспекту Соборності. І водій, і пасажир мали видимі ознаки алкогольного сп’яніння.

Про це повідомили на сторінці Патрульної поліції Луцька у Фейсбук.

На вимогу працівників поліції вийти з авто і показати документи - не відреагували. Натомість вживали нецензурну лайку і погрожували працівникам поліції фізичною розправою, а також спробували здійснити наїзд машиною на працівника поліції.

Здійснивши низку заходів, правопорушників затримали і доставили спочатку в наркодиспансер, де чоловіки поводились неадекватно, падали на землю, вдавали втрату свідомості. Далі їх доправили у міськвідділ поліції, де вони продовжували агресивну поведінку. На правопорушників склали протоколи за статтями 173, 185, 126, 130 КУпАП.

Зі слів матері одного з затриманих, серед двох правопорушників є син колишнього працівника прокуратури, який зараз на пенсії.

Фото Управління патрульної поліції міста Луцька
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
місцевий Показати IP 12 Січня 2016 12:49
коментар було видалено
сеня Показати IP 12 Січня 2016 14:18
Нічого робити нетреба, просто забрати авто,яке віддати багатодітній сімї в село, а самим по 100 нагайок привселюдно біля центральної ялинки ( годинок так в 19,00) і спокій чистий.
Я до сеня Показати IP 12 Січня 2016 15:07
коментар було видалено
ВВВ Показати IP 12 Січня 2016 14:31
БМВ головного мозку...
Отто Показати IP 12 Січня 2016 14:33
Треба одразу цім хероям виписати путівку в АТО.
АТОшник до Отто Показати IP 13 Січня 2016 01:42
Людина яка була на передовій ніколи нікому не побажає того пережити, та і аватарів на передову, як правило, не беруть. Краще хай ходять по місту, але трошки кастровані, та й не плодитимуть собі подібних ;)
лучанин Показати IP 12 Січня 2016 18:00
їх би на кілька хвилин до тих пацанів що в АТО сидять
444 Показати IP 12 Січня 2016 21:02
А хто такі ? Фамілії?
лучанка Показати IP 12 Січня 2016 22:16
Хватить вже закривати обличчя дибілам. ми повинні знати хто їздить нашими вулицями...... А цей що стоїть, троха таки похожий на одного з синків тата пенсіонера....