USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

У Луцьку поблизу «Глобуса» BMW знесло мотоцикл. Відео

8 Вересня 2018 14:14
Дорожньо-транспортна пригода сталася в Луцьку на вулиці Гордіюк, поблизу ринку «Північний».

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили свідки аварії.

Так, близько 13.30 поблизу торгового центру «Глобус» чорне «БМВ» збило мотоцикл. Зі слів очевидців, водій «БМВ», виїжджаючи з парковки поблизу торгового центру, не пропустив мотоцикліста, який рухався головною дорогою. Відтак, відбулося зіткнення.

Від удару мотоцикл відкинуло на протилежну сторону дороги. Про стан постраждалого водія наразі нічого не відомо.

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
111 Показати IP 8 Вересня 2018 14:46
Напевне це знову євробляхі
Льоня Показати IP 8 Вересня 2018 15:37
Дякуємо за мотоцикліста! Дістали вже!
Алєкс до Льоня Показати IP 9 Вересня 2018 18:59
Чесно кажучи, я був би радий якби збили якоюсь бмв тебе. Успіху на дорозі, дивись по сторонам.
євробляхи Показати IP 8 Вересня 2018 16:12
ти баран... якщо бляхи ...то їде якось по другому? я водій двох авто .укр і євро.. то коли я сідатиму до євро авто...то вона зомбі? полетить? ти напевно задрісний пішохід...краще мовчи і бігай
Вася Растаман до євробляхи Показати IP 8 Вересня 2018 17:16
Бляхарям все по цимбалах, найнижча і тупикова гілка еволюції. Пофіг на своє корито, і на інших учасників дорожнього руху
євробляхи до Вася Растаман Показати IP 8 Вересня 2018 18:06
ти напевно деб*л? яж кажу у мене 2 авто укр і бляхи? в чому різниця бар*не? я що сідаючи на бляху в зомбі перетворююсь? думай мозгами.... машмна одна руль теж....вона не полетить
євробляхи до Вася Растаман Показати IP 8 Вересня 2018 18:10
а вибачте . .ти напевно мотоцикліст чи Вело Пердист? правельно тих кретинів на великах знавушниками в вухах треба як Хрущів давити не дарма кажуть далекобійрики на них ХРУЩІ їздять по зустрічних смугах без маячків а потім пишуть О Боже бідолажку під Машинку затянуло...
модер експо до Вася Растаман Показати IP 8 Вересня 2018 18:11
Ні, це просто ти лох)) А люди купили машини, на яких можуть їздити, а не Ланоси, які не їздять.
упс до модер експо Показати IP 8 Вересня 2018 18:27
І ланоси їздять і таврії і Жигулі старі...якщо їх доглядають дбайливі власники!!!!а бляхарі не власники!!!і хєр що в тих корчах ремонтують бо то"не моє і на один рік"!!!і їздять тим мотлохом конченим і мішають людям жити...
упс до модер експо Показати IP 8 Вересня 2018 18:29
Таке враження що тим бляхарі бракує спортивних дешевих костюмів Адідас і кепочок...
Анонім до упс Показати IP 8 Вересня 2018 19:54
Про туфлі лаковані забув до абібаса і сємкі,бляхи і абібас)))Читаю коментарі і бачу скільки б...дла на дорозі,хто їм дав права,потрібно вводити психологічні тести,проходити психіатра перед здачею.Добре що саме вбється,а от один хрущами називає людей і готовий їх чавити бо він в кориті їде((
Лох, дебіл ... до модер експо Показати IP 8 Вересня 2018 19:07
Ти ще, модерновий, розкажи но в якому стані ті машини на яких ті люди хочуть їздити! Підвіски вбиті, мотори вбиті, коробки вбиті, кузова гнилі, особливо в місцях кіплення агрегатів, каталізаторів практично немає, електроніка - хоч щось та не працює, проводка в жалюгідному стані тощо. Покажи но мені хоч одного хто пригнав авто в ідеальному стані, або хоча б повністю справне. Їх поляки з німцями просто так віддають? Ремонт та обслуговування їм обходиться дорожче ніж придбати нове авто та деякий час до нього не заглядати. І до чого тут Ланоси? В нас в Луцьку будь-яких салонів повно - купляйте нове. Чи може на справне грошей не вистачає тому і несете загрозу людям, як таким самим як ви, це ще б ладно, але ще й не винним ні в чому, які їдуть чи переходять дорогу, та навіть по тротуару йдуть чи стоять не підозрюючи нічого. До євробляхи: коли ти сідаєш на "бляху", то рахуєш що на ній всерівно довго їздити не доведеться і відповідно поводиш себе на дорозі по іншому, а може й дійсно в зомбі перетворюєшся, тут вже не скажу бо не бачив. Нажаль це абсолютна правда.
Яяяяяя Показати IP 8 Вересня 2018 20:07
Це мотоцикліст зачепив БМВ. Він винен. І що вже пишуть??? Просто шок
Коля до Яяяяяя Показати IP 9 Вересня 2018 18:57
Я був там і бачив що було, а ти якшо не знаєш то не відкривай рота, придурок. Мотоцикліст їхав не швидко, а цей д*біл на бмв виїхав на головну і його збив!!!! То перш ніж щось сказати погане оціни ситуацію. Завжди у всіх заведено що якшо на мотоциклі людина то зразу вона винна у всіх бідах на землі.
Анонім Показати IP 9 Вересня 2018 08:13
Почитав ваші коментарі і дійшов до висновку—ви тут всі дол.......би.
Анонім Показати IP 9 Вересня 2018 10:28
Проїжджав там, бмв на українськіх номерах!!
Правдоруб Показати IP 9 Вересня 2018 23:27
Прочитавши коментарі прийшов до висновку - мотоцикліст збив БМВ.
Житель міста Показати IP 10 Вересня 2018 10:01
Мені цікаво , з якою швидкістю їхав мотоцикл ? Не знімаю відповідальність з водія бмв , не пропустив штраф вже має. , але як швидко їхав моцик ? якщо його від удару на іншу сторону дороги викинуло ? з тієї парковки ( Глобус ) швидко виїжати не виходить, водії знають. і тут питання в іншому в мене , якби цей "Хрустик" не летів , чи було б ДТП ? Чи вспів би мотоцикл затормозити і тоді просто сху*кати водія БМВ . Особливо люблю оцих "донорів" які вночі під вікнами на шалених швидкостях їздять з кучерявим вихлопом і звуком. Вам хлопці ОСОБЛИВИЙ ПРИВІТ.