USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.60 10.75

У Луцьку біля міськради задимілась маршрутка. Фото

27 Січня 2017 17:48
У Луцьку на вулиці Богдана Хмельницького задимілася маршрутка. Пасажирам, які змушені були залишити транспортний засіб, грошей не повернули.

Про це повідомляє ВолиньPost.

За словами пасажирів, подія трапилася приблизно о 16:30. Через задимлення транспортного засобу водій здійснив екстрену зупинку.

Коли пасажири вийшли, він оглянув маршрутку, опісля сів у маршрутку та поїхав. Це здивувало пасажирів, які розраховували, що їм повернуть гроші на проїзд.


Як повідомлялося, містом курсує багато технічно несправних маршруток: писк під час гальмування та ричання заднього моста стало повсякденним явищем. Окрім цього, перевізники мало уваги приділяють зовнішньому вигляду автобусів, оскільки випускають на лінію машини з дірками в кузові, залишками наклейок та обшарпаною рекламою.

А тим часом,

як ідеться у проекті рішення виконавчого комітету Луцької міської ради, проїзд у луцьких маршрутках може подорожчати вже з 20 лютого і становитиме 4 гривні, для школярів – 2 гривні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 27 Січня 2017 18:08
тому і втік, щоб не повертати грошей, а совістю у тих жлобів не пахне
пасажир до Анонім Показати IP 27 Січня 2017 21:51
ще зауважу, що це маршрут №23, який багато років обслуговував один підприємець, але торік він тендер програв. У нового власника автобуси набагато гірші, часто не по графіку, жпси виключають вечорами. частина шоферів (видно, з села) на початках тупо не знали, де яка зупинка. Не раз повні пасажирів грають в перегонки з 24-ми, підрізаючи і блокуючи. Весело(((
Славік Показати IP 27 Січня 2017 18:37
Реклама на маршрутці якраз в тєму...
Мда Показати IP 27 Січня 2017 19:25
Пора вже починати п*здити тих маршрутчиків
АК 47 Показати IP 27 Січня 2017 20:35
Шкода що кодло не згоріло,яке поруч....
ТАНЯ. Показати IP 27 Січня 2017 20:42
ХАЙ СПОЧАТКУ ЛАД НАВЕДУТЬ З МАРШРУТКАМИ, А ТОДІ ЦІНИ ПІДІЙМАЮТЬ !!!! ХАМЛЯТЬЗА ДОРОГОЮ НЕ СЛІДКУЮТЬ - АБИ ШВИДШЕ ПОЛЕТІТИ НА ОБГІН !!! ТАМ ЖЕ ГРОШІ НА ЗУПИНЦІ СТОЯТЬ !!!! ГУЧНА СЕПАРСЬКА МУЗИКА. СИГАРЕВ ОДНІЙ РУЦІ, РУЛЬ В ІНШІЙ, ТЕЛЕФОН НА ПЛЕЧІ !!!!! ЦЕ НОРМАЛЬНО ????
лучанка Показати IP 27 Січня 2017 23:58
І от сідаєш в такі маршрутки, і думаєш чи доїдеш до місця призначення живим.
Анонім Показати IP 28 Січня 2017 08:41
Люто плюсую всім коментаторам. Хамлять в тій 23, вечорами не виїдеш і не заїдеш на цукровий. Маршрутки брудні. Ну і 24 не кращий