У Києві викрали двомісячне немовля. Відео
![](/resize/450x444/r/files/news/2017/10-21/229661/PM740image002.jpg)
У Києві з дитячого садка №606 на Оболоні вкрали двомісячну дитину.
Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.
"Чоловік прийшов разом із двомісячною дитиною в садок забрати старшу дочку. Він залишив візок із дівчинкою під сходами на першому поверсі будівлі, а сам пішов у групу. Коли ж через кілька хвилин повернувся, виявив порожній візок без переносного кошика", - написано в повідомленні.
За словами жінки, яка також прийшла в садок за дитиною, вона бачила підозрілого чоловіка з немовлям на руках, який швидко виходив із будівлі. Зловмисник ніс дитину в переносному кошику фіолетового кольору.
"Прикмети зловмисника: одягнений у чорну куртку до колін і чорну в'язану шапку. Вік приблизно 30 років, середньої статури, близько 180 см росту. Дитина була загорнута в "конвертик" білого кольору, одягнена в рожеву шапочку на зав'язках, рожеву махрову кофточку, сині повзунки", - повідомили в поліції.
За фактом крадіжки дитини розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) КК України. Санкція статті передбачає до п'яти років тюремного ув'язнення.
Згодом в мережі Фейсбук показали відео викрадення дитини. Проте на ньому видно жінку віком 25-30 років, яка вибігає з приміщення садка з кошиком в руках.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.
"Чоловік прийшов разом із двомісячною дитиною в садок забрати старшу дочку. Він залишив візок із дівчинкою під сходами на першому поверсі будівлі, а сам пішов у групу. Коли ж через кілька хвилин повернувся, виявив порожній візок без переносного кошика", - написано в повідомленні.
За словами жінки, яка також прийшла в садок за дитиною, вона бачила підозрілого чоловіка з немовлям на руках, який швидко виходив із будівлі. Зловмисник ніс дитину в переносному кошику фіолетового кольору.
"Прикмети зловмисника: одягнений у чорну куртку до колін і чорну в'язану шапку. Вік приблизно 30 років, середньої статури, близько 180 см росту. Дитина була загорнута в "конвертик" білого кольору, одягнена в рожеву шапочку на зав'язках, рожеву махрову кофточку, сині повзунки", - повідомили в поліції.
За фактом крадіжки дитини розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) КК України. Санкція статті передбачає до п'яти років тюремного ув'язнення.
Згодом в мережі Фейсбук показали відео викрадення дитини. Проте на ньому видно жінку віком 25-30 років, яка вибігає з приміщення садка з кошиком в руках.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Справжнє «обличчя» Баха ожило: науковці відновили риси композитора з суперечливого черепа
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
Помер лауреат Нобелівської премії з фізики Лі Цзундао
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
6 серпня: свята, події, факти. Яблучний спас і День Хіросіми![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
На Монблані в Альпах відколовся льодовик: є загиблі й поранені альпіністи
5 Серпня 2024 23:38
5 Серпня 2024 23:38
У Чехії зростає кількість працевлаштованих українських лікарів
5 Серпня 2024 23:18
5 Серпня 2024 23:18
У 2024-му в Україні смертність утричі перевищує народжуваність
5 Серпня 2024 23:00
5 Серпня 2024 23:00
Одна з небагатьох. Ірландія звинуватила Росію в шпигунстві
5 Серпня 2024 22:39
5 Серпня 2024 22:39
Діти волинських прикордонників вирушили на відпочинок до Болгарії
5 Серпня 2024 22:20
5 Серпня 2024 22:20
Тривалий час лікувався: помер захисник з Волині Валерій Шевчук
5 Серпня 2024 22:00
5 Серпня 2024 22:00
«Поселіть нам людей тут, щоб було до кого привітатися»: у селі на Волині живе дві сім'ї
5 Серпня 2024 21:42
5 Серпня 2024 21:42
«На гостини до Лесі»: на Ковельщині відбувся благодійний етнофестиваль
5 Серпня 2024 21:21
5 Серпня 2024 21:21
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.