USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

У Ковелі мікроавтобус збив двох дітей

13 Травня 2016 11:17
Двоє дітей віком 4 і 5 років раптово вибігли на дорогу й потрапили під колеса мікроавтобуса.

Так, учора, 12 травня в Ковелі бус «Peugeot Boxer» збив двох малолітніх дітей. За фактом ДТП розпочали кримінальне провадження. Потерпілі в лікарні.

Про це повідомили у прес-службі волинської поліції.

Близько 20 години, на вулиці Стуса в райцентрі Ковель автомобіль «Peugeot Boxer» наїхав на двох пішоходів, 5 та 4 роки, які раптово вибігли на проїжджу частину. За кермом транспортного засобу перебував 32-річний місцевий житель.

Внаслідок автопригоди діти отримали тілесні ушкодження та після огляду медиків були госпіталізовані.

За фактом ДТП слідчі розпочали кримінальне провадження за статтєю 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
adad Показати IP 13 Травня 2016 12:17
Цікаво як так діти в 20:00 вибігли на дорогу, тобто батьки не догледіли? але все на водія можна спихнути? мені здаєця тут вже до батьків всі питання.
ангст Показати IP 13 Травня 2016 12:26
Проти батьків потрібно кримінальне провадження відкривати, за те що не дивляться за своїми дітьми.
Григорій Показати IP 13 Травня 2016 12:38
А хто наглядав за цими дітьми?чому таке взагалі стається? Шкода водія буде мати проблеми через батьківську халатність
Анонім Показати IP 13 Травня 2016 13:25
Ковель шо дороги, шо люди- як го о
Я до Анонім Показати IP 13 Травня 2016 13:45
Б*дло-контрабас на бусах,налоги не платять,так хоть пид…ри скинтесь на дороги,де ви почуваете себе х.з.ким.
Григорій до Я Показати IP 13 Травня 2016 16:25
Податок на дороги входить у вартісь палива на азс. Якщо хтось і п..дар-то це пішоходи. Дорогами користуються а податок не платять
Анонім до Анонім Показати IP 13 Травня 2016 14:32
сам ти г*вно
ДАІ Показати IP 13 Травня 2016 14:18
Ще раз кажу. Водій зобо"вязаний врахувати дорожню обстановку, як того вимагають правила. Якщо не може чи нехоче то наслідки завжди будуть плачевними.
ГАІ до ДАІ Показати IP 13 Травня 2016 15:00
Пішоходи теж зобов"язані її враховувати і починати рух коли немає небезпеки для їхнього життя.
полюх Показати IP 13 Травня 2016 18:38
батьки шлепери це зрозуміло та і за дітей не хвилюються -зроблять ще...
лучанка Показати IP 14 Травня 2016 07:52
Так, звичайно, водій повинен, але інколи бувають такі ситуації, коли все відбувається за декілька секунд, вчора сама була свідком, як хлопчик років 8-10 грався м'ячем на тротуарі біля проїжджої частини і м'яч вилатає на дорогу, а дитина кинулась за ним, не дивлячись, що машина за 5 метрів від нього, перечіпляється за бровку і падає ледь не під колеса, добре що назустріч нікого не було, водій їхав повільно і різко звернув вліво. Пильність мусить бути з обох боків!!!!!!!!!!