Судили екс-військового, який обстріляв авто кредитора у Ківерцях
![](/resize/450x300/r/files/news/2015/08-09/162129/PM126image001.jpg)
Чоловік, який поблизу Луцька обстріляв автомобіль, вислухав вирок суду.
Рішенням суду йому призначено три роки й три місяці тюремного строку, - повідомляє прес-служба волинської міліції.
Нагадаємо, подія трапилася у березні в місті Ківерці. Чоловік тільки-но повернувся із зони АТО. Односельчанин нагадав йому за кошти, який він заборгував. Після опівночі підозрюваний взяв до рук зброю і вирушив до будинку «кредитора». Дорогою він помітив його автомобіль, тож вирішив помститися: розстріляв мікроавтобус із автомата.
Про подію правоохоронцям повідомили власники пошкодженого транспортного засобу. Того дня зловмисника затримали правоохоронці та провели в його оселі обшуки. Окрім автомата Калашникова калібру 5,45 міліметра, міліціонери знайшли та вилучили 108 набоїв та п'ять корпусів гранати Ф-1 із запалами.
Як пояснив чоловік у суді, зброю та боєприпаси привіз додому із зони АТО та переховував у підвалі власного помешкання. А вдатися до таких дій його підштовхнули повідомлення з погрозами від сусіда, які надходили йому на мобільний телефон.
Дії чоловіка правоохоронці кваліфікували за кількома статтями Кримінального кодексу України: частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та частиною 2 статті 194 (Умисне знищення та пошкодження майна ) Кримінального кодексу України.
Тож рішенням Ківерцівського районного суду чоловікові присуджено три роки й три місяці позбавлення волі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Рішенням суду йому призначено три роки й три місяці тюремного строку, - повідомляє прес-служба волинської міліції.
Нагадаємо, подія трапилася у березні в місті Ківерці. Чоловік тільки-но повернувся із зони АТО. Односельчанин нагадав йому за кошти, який він заборгував. Після опівночі підозрюваний взяв до рук зброю і вирушив до будинку «кредитора». Дорогою він помітив його автомобіль, тож вирішив помститися: розстріляв мікроавтобус із автомата.
Про подію правоохоронцям повідомили власники пошкодженого транспортного засобу. Того дня зловмисника затримали правоохоронці та провели в його оселі обшуки. Окрім автомата Калашникова калібру 5,45 міліметра, міліціонери знайшли та вилучили 108 набоїв та п'ять корпусів гранати Ф-1 із запалами.
Як пояснив чоловік у суді, зброю та боєприпаси привіз додому із зони АТО та переховував у підвалі власного помешкання. А вдатися до таких дій його підштовхнули повідомлення з погрозами від сусіда, які надходили йому на мобільний телефон.
Дії чоловіка правоохоронці кваліфікували за кількома статтями Кримінального кодексу України: частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та частиною 2 статті 194 (Умисне знищення та пошкодження майна ) Кримінального кодексу України.
Тож рішенням Ківерцівського районного суду чоловікові присуджено три роки й три місяці позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 7
![](/public/images/user_no_foto.png?1723425813)
Оксана
Показати IP
9 Серпня 2015 11:50
Воїнам АТО необхідна допомога, психологічна. В нас дві країни. В одній війна, смерть, діти сироти, дружини - вдови, матері ховають синів а сьгодні й дочок. Воїн-розвідниця ДУК "Правий Сектор" створила на війні сімю була вагітною і сьогодні загнула. В другій країні - весеощі, відкриття мисливства, розваги, концерти. Як Ви думаєте людині яка прийшла з першої країни в дурдом другої не хочеться взяти до рук зброю?????
![](/public/images/user_no_foto.png?1723425813)
Офіцер запасу
Показати IP
9 Серпня 2015 12:45
Концерти були частим супутником війни. Клавдія Шульженко співала бійцям між боями прямо на кузові полуторки з відчиненими бортами, на ящиках з-під снарядів. Співали Утьосов, Русланова, інші. А 3 травня (ще до фактичного закінчення війни), 1945 року в Берліні, поблизу Бранденбургських воріт, під мінометним обстрілом гітлерівців давав концерт ансамбль пісні і танцю ЗС колишнього СРСР. Життя продовжується, якщо навіть хтось загинув. Тому на треба тут людоїдських концепцій всяких оксан з виправдовуванням потенційних вбивць. Соромно, коли так думає злочинець, і непростимо, якщо таку дурість виходить з вуст жінки.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723425813)
Всезнайко
Показати IP
9 Серпня 2015 15:18
Напевно, майдановець...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723425813)
радник
Показати IP
9 Серпня 2015 17:18
За скоєний злочин повинен каратися будь - хто ,незалежно від займаних посад, віри ісповідування , моральнрго стану і т.д. . Це основа демократичного, а не корумпованого суспільства !!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723425813)
Ображені
Показати IP
10 Серпня 2015 10:52
який односельчанин, ви там зовсім ...самі пишете місто Ківерці, а потім Односельчанин нагадав йому за кошти, який він заборгував.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723425813)
Дмитро
Показати IP
10 Серпня 2015 12:51
Скільки ще буде новин, у яких дійові особи будуть "Воїни АТО"? і немає різниці з якої сторони барикад той воїн - потерпілий чи зловмисник, Я вважаю що їх потрібно якщо не ізолювати від суспільства, то хоча би заборонити вживати алкоголь, тютюн і т.д.. провести повний психологічний медогляд і видати карточку "здоровий".
Свідчить про давні практики управління водою: в Індії виявили тисячолітній трубопровід
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Лучанин обікрав магазин, а вдома тримав патрони до пістолета. Як його покарали![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
Звичайна нісенітниця: Лукашенко збрехав про українські дрони над Білоруссю
11 Серпня 2024 23:07
11 Серпня 2024 23:07
У Нововолинську вдруге провели змагання для малюків «Забіг у повзунках»
11 Серпня 2024 22:39
11 Серпня 2024 22:39
Авто влетіло у дерево: в Луцькому районі – ДТП
11 Серпня 2024 22:11
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 22:11
Завтра Ковель прощатиметься з 26-річним майором Борисом Степанюком
11 Серпня 2024 21:43
11 Серпня 2024 21:43
Заплатить 51 тисячу за підробку документів: підприємець намагався виїхати в Польщу через «Устилуг»![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
У Нововолинську розгорнули найбільший вʼязаний прапор України
11 Серпня 2024 20:47
11 Серпня 2024 20:47
Під час обгону тяжко травмувала пасажирку мотоцикла: як волинянку покарали за ДТП![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.