Скоїли щонайменше 10 крадіжок: біля Луцька затримали двох братів із поцупленим крамом. Фото
![](/resize/450x299/r/files/news/2021/08-09/320380/1.jpg)
У поліції є підстави вважати, що зловмисники причетні до вчинення щонайменше 10 крадіжок на території Луцька та району. Їх затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Повідомлення про крадіжку із магазину у селі Сирники надійшло до поліції у суботу, 7 серпня, близько 14 години. Зловмисники, зламавши замок вхідних дверей, поцупили звідти гроші, цигарки та продукти харчування, інформує пресслужба поліції Волині.
Під час огляду місця вчинення злочину поліцейські також з’ясували, що з приміщення зник і платіжний термінал з грошима. Згодом його виявили неподалік будівлі, зловмисники розбили термінал, близько 4 тисяч гривень забрали звідти.
Провівши першочергові оперативно-розшукові заходи, поліцейські миттєво встановили, що крадії рухаються автомобілем ВАЗ 2101 у напрямку Луцька.Правоохоронці передали детальне орієнтування працівникам патрульної поліції. Патрульні зупинили вказаний авто у селі Милуші Луцького району, у транспортному засобі виявили викрадені речі та гроші.
Встановлено, що зловмисники – брати, 27 та 25 років, мешканці Луцька. Вони неодноразово потрапляли у поле зору правоохоронців та раніше судимі за скоєння аналогічних злочинів. Нині перевіряється їх причетність до понад 10 злочинів, вчинених у Луцьку та районі.Серійних крадіїв затримали, їм вже оголосили про підозру за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище) Кримінального кодексу України. Сьогодні у суді слідчі клопотатимуть про обрання зловмисникам запобіжного заходу – тримання під вартою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Повідомлення про крадіжку із магазину у селі Сирники надійшло до поліції у суботу, 7 серпня, близько 14 години. Зловмисники, зламавши замок вхідних дверей, поцупили звідти гроші, цигарки та продукти харчування, інформує пресслужба поліції Волині.
Під час огляду місця вчинення злочину поліцейські також з’ясували, що з приміщення зник і платіжний термінал з грошима. Згодом його виявили неподалік будівлі, зловмисники розбили термінал, близько 4 тисяч гривень забрали звідти.
Провівши першочергові оперативно-розшукові заходи, поліцейські миттєво встановили, що крадії рухаються автомобілем ВАЗ 2101 у напрямку Луцька.Правоохоронці передали детальне орієнтування працівникам патрульної поліції. Патрульні зупинили вказаний авто у селі Милуші Луцького району, у транспортному засобі виявили викрадені речі та гроші.
Встановлено, що зловмисники – брати, 27 та 25 років, мешканці Луцька. Вони неодноразово потрапляли у поле зору правоохоронців та раніше судимі за скоєння аналогічних злочинів. Нині перевіряється їх причетність до понад 10 злочинів, вчинених у Луцьку та районі.Серійних крадіїв затримали, їм вже оголосили про підозру за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище) Кримінального кодексу України. Сьогодні у суді слідчі клопотатимуть про обрання зловмисникам запобіжного заходу – тримання під вартою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722579667)
Карась
Показати IP
9 Серпня 2021 12:51
А чому писки закривають злочинцям, а поліцаям ні?
Сирський вручив нагороду командиру волинської 100-ї механізованої бригади, яка воює на сході
Сьогодні 08:57
Сьогодні 08:57
На 58-му році життя помер волинський футбольний тренер
Сьогодні 08:24
Сьогодні 08:24
У шести громадах Волині відтепер є консультанти Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?»
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.