USD 41.00 41.35
  • USD 41.00 41.35
  • EUR 41.20 41.55
  • PLN 10.50 10.70

Рівненські поліцейські на Луцькому кільці перевернули авто з 5-ма людьми. ФОТО

15 Серпня 2016 12:19
Дорожньо-транспортна пригода за участю працівника патрульної поліції сталася у Рівному в неділю, 14 серпня. Згідно з попередніми даними, у ДТП сильно постраждала дівчина, яку забрали до реанімації. Про це повідомила місцева правозахисниця Ліана Диновська на своїй сторінці у Фейсбуці.

"У напрямку Луцького кільця ДТП за участю патрульних поліцейських, які не перебували сьогодні на службі, але зі слів очевидців поводили себе дуже зухвало. Є версія, що було ще одне авто, водій якого їхав наввипередки з водієм "БМВ", яке розбилося. Друге авто відпустили... чи буде об'єктивне розслідування - хто зна", - написала вона.

Зі слів Диновської, загалом у "БМВ" перебували п'ятеро людей, які зазнали тілесних ушкоджень.

Одна з пасажирок нібито у важкому стані була госпіталізована в реанімаційне відділення Рівненської міської лікарні.

Своєю чергою у прес-службі поліції запевнили, що водій-поліцейський був тверезим і керував чужим автомобілем, пише "Чарівне Рівне".

"Здійснюючи маневр випередження, не врахував технічні можливості авто, втратив контроль над керуванням та наїхав на бордюр", - пояснила речниця патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко. Наразі щодо правоохоронці триває службова перевірка, відомості внесені до ЄРДР за статтею про порушення правил безпеки дорожнього руху, матеріали передали до обласної прокуратури.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
)))) ви смішні Показати IP 15 Серпня 2016 12:48
Оце пояснення, але зі слів очевидців, є версія яких очевидців? чия версія? нібито у важкому стані? це просто супер. А ВН і далі намагається топити патрульних))
очевидці Показати IP 15 Серпня 2016 12:58
Про це вже усі пишуть, шила в мішку не сховаєш
Вася Показати IP 15 Серпня 2016 13:03
О! Мерчук нарешті на роботу прийшов? бо все по бандерштатах фестах та кабаках, за що зарплату платять, та коли ж йому роботою тою займатись(((?
Леді Показати IP 15 Серпня 2016 13:50
Діло замнуть і по всьому. Для ментів закони не писані( Тверезі вони були чи ні, один Бог знає, ну і вони, ясне ж діло, що не напишуть як все було, перекрутять на свій лад, аби ту нечисть мєнтовську вигородити
Леді Показати IP 15 Серпня 2016 13:53
Діло замнуть і по всьому. Для ментів закони не писані( Тверезі вони були чи ні, один Бог знає, ну і вони, ясне ж діло, що не напишуть як все було, перекрутять на свій лад, аби ту нечисть мєнтовську вигородити
Лучанин Показати IP 15 Серпня 2016 14:09
Кого ж там топити?) Вони скоро разом зі своїм полу. .кером вовченком один одного зїдять!
Лучанин Показати IP 15 Серпня 2016 14:11
Процентів 15 нормальних ще є з ними про що поговорити! А останні 85 зовсім неадеквати!
Люба Показати IP 15 Серпня 2016 14:42
Патрільних відмажуть, ще постраждалих винними зроблять. Так і живем!
Неоранжевий Показати IP 15 Серпня 2016 14:48
понабирали дурнів в це нове даі старі даішники так нечудили
Рома Показати IP 15 Серпня 2016 14:54
От вам і реформа! Створили орган у якого коефіцієнт корисної дії=0, Набрали людей які взагалі нівчому не розбираються, ні розмовляти ні писати не вміють! А Хатія кричить, тільки піарить патрульних і кричить в усі сторони, що зростання криміногенної ситуації не через її реформи!!! Посадити її потрібно, або депортувати, а патрульних розпустити!!!!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 15 Серпня 2016 16:11
Витрачені гроші на реформу це податки. Нормальні самі звільнилися . Ще попросить їх ой попросятььььь !
Оксана Показати IP 16 Серпня 2016 07:13
Зато котиків з дерев уміють знімати щоб постраждали...