USD 41.12 41.60
  • USD 41.12 41.60
  • EUR 41.15 41.60
  • PLN 10.26 10.50

Пропускав пішохода: біля Луцька у легковик на швидкості влетів мікроавтобус. Відео

23 Листопада 2019 20:19
Аварія за участю мікроавтобуса та легковика сталася ввечері 23 листопада у селі Княгининок Луцького району.

Відео аварії опублікували на сторінці Княгининівської громади у фейсбуці.

Так, близько 18 години на регульованому пішохідному переході вантажний мікроавтобус в’їхав у легковик.

На оприлюдненому відео видно, що легковик зупинився на червоне світло світлофора перед пішохідним переходом. В цей час дорогу мав переходити пішохід. Проте через кілька секунд в автівку на великій швидкості врізався мікроавтобус, який рухався позаду. На щастя, пішохід встиг відбігти у бік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 23 Листопада 2019 21:01
На час роботи світлофора слід прибрати отой жовтий миготливий і такого не буде.
Шумахер до Анонім Показати IP 23 Листопада 2019 22:17
50 км в населенному пункті і такого не буде
скептик до Анонім Показати IP 23 Листопада 2019 23:30
ЛЕЖАЧИЙ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ - і бус летів би в кювет
Лучанин до скептик Показати IP 24 Листопада 2019 14:28
Якщо чесно - туди таким дятлам і дорога
Пішохід Показати IP 23 Листопада 2019 21:54
Переходи мають бути під, або над дорогою, бо ж- скільки уже люду полягло на тих "зебрах", надіючись на них.
Лучанин до Пішохід Показати IP 24 Листопада 2019 14:29
Звичайно, це безпечніше. Маєте конкретні поради, звідки можна взяти кошти на такий тюнінг доріг?
Анонім Показати IP 23 Листопада 2019 22:30
Населений пункт швидкість 50км/год
Іігор Показати IP 23 Листопада 2019 23:09
Швидкість буса на відео явно не 50 км. Три найпоширеніші причини аварій - перевищення швидкості, гаджети у водіїв та засилля реклами на дорозі (в тому числі світлової).
критик Показати IP 24 Листопада 2019 02:06
Пішоходів пропускають на нерегульованому переході, а тут водій зупинився на червоний сигал світлофора.
789 Показати IP 24 Листопада 2019 11:10
Для чого такий паркан біля школи?, якщо він розлетівся як сірники?
Анонім Показати IP 24 Листопада 2019 14:07
...а номери буса на ВО чі ВС?бо від таких можна що завгодно чекати.
Отакої... Показати IP 24 Листопада 2019 15:56
То це бидло гнало вже на червоний сігнал світлофора та не думало зупинятися?