USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

Порушили справу щодо водія, який збив насмерть чоловіка у Луцьку

11 Травня 2016 12:23
Водій, який на Тойоті збив чоловіка по проспекту Перемоги у Луцьку вчора, 10 травня, може отримати від 3 до 8 років.

Про це повідомили сьогодні ЗМІ з посиланням на прес-службу волинської поліції.

За фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, учора вранці по проспекті Перемоги 36-річний житель села Зміїнець Луцького району, керуючи автомобілем «Тойота ленд крузер», збив пішохода, який переходив проїжджу частину дороги поза пішохідним переходом.

Постраждалий, 56-річний мешканець села Підгайці, помер в кареті швидкої допомоги.

Тіло загиблого направили на проведення судово-медичної експертизи.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Наталка Показати IP 11 Травня 2016 12:33
Я не виправдовую водія. Я не засуджую пішохода. Є вина однозначно обох сторін. Але коли п'яне бидло, яке збило на всій швидкості двох жінок на Дубнівській, отримує 7 років і водій, якій випадково збив людину, яка зненацька вискочила з-за маршрутки - то це абсолютно нерівноцінно і несправедливо!
1601 до Наталка Показати IP 11 Травня 2016 12:42
Підтримую.
водій до 1601 Показати IP 11 Травня 2016 21:08
Підтримую!!! А в нашій державі тільки водії завжди винні,а пішоходам завжди все сходить з рук. Зробили б більше покарання для пішоходів, то б може б переходили дорогу у визначених місцях!
цчв до Наталка Показати IP 11 Травня 2016 13:06
Бо там був нахабний мажорчик який втік.І в нього батькі непростенькі.А тут ніби порядна людина і не втікав.Нічого в цій країні не змінилось, АТОшників садять, сепари Луганські в Києві тусять.Порох ставить таких самих у...ів як сам.Вибачаюсь за мат
Правда до цчв Показати IP 13 Травня 2016 23:32
Все правильно написали, тільки тут не "ніби" порядна людина на 100% порядна людина, і навітьь не можу уявити, що зараз переживає він і його сім"я. Загиблого шкода, але він прожив, а тут молода людина і нестиме цей тягар все життя.
віто до Наталка Показати IP 11 Травня 2016 13:10
напишете це ще раз, коли відбудеться суд. Якщо відбудеться... Спостерігав не один раз, як подібне хитро*опе чмо намагається об*Їхати правим рядом автомобілі, що зупинились в лівому, пропускаючи пішохода, і лише чудом цього пішохода не збиває. Хто винен, нехай вирішує суд, а Господь вже вирішив...
ОЛЕГ Показати IP 11 Травня 2016 12:50
як що олень перебігає дорогу по за переходом то як водій має зреагувати? тут вина 75% покійного решта водія!
Техно Показати IP 11 Травня 2016 12:58
Кожного водія змусити використовувати відеореєстратор.
Анонім до Техно Показати IP 11 Травня 2016 13:57
І так найдуть як обходити закон .В нас ще ті специ
ангст Показати IP 11 Травня 2016 13:39
Тобто Сокола, який був п'янющий і збив людину так що аж берци злетіли, засудили на 3 роки і сидить він в Качанівській колонії, де умови кращі ніж у багатьох вдома. А цьому чоловікові від 3 до 7? Тут винен пішохід, чому водій має відповідати за те що йому кинулись під колеса? Йому, я думаю, і так зараз зле. Максимум дати умовний термін. Чому завжди винен водій? Криве законодавство.
4545 Показати IP 11 Травня 2016 13:55
Згідно рапорту міліції, пішохід перебігав дорогу ВІД машини до зупинки, тобто водій Крузера здійснював обгін маршрутки, перед якою перебігав покійнийб СПРАВА. Обгін справа заборонений. Тобто, вина 50 на 50. Обоє винуваті. тільки один уже нічого не скаже, а інший може сісти. Шкода у 36 років. Він точно не планував такої події у своєму житті:(((
Думаю до 4545 Показати IP 11 Травня 2016 15:42
Обгін - це виїзд на зустрічну смугу. Як можна справа виїхати на зустрічну полосу?
4545 до Думаю Показати IP 11 Травня 2016 18:48
Думаю,що ви явно не водій, якщо не знайомі з поняттям "обгін справа" ПоДУМАЙте і нехай допоможе вам гугл!;)
Думаю до 4545 Показати IP 11 Травня 2016 20:21
Обгін-- випередження одного або кількох тр засобів повязане з виїздом на СМУГУ ЗУСТРІЧНОГО РУХУ. Так говорять правила .Чи ви користуєтесь понятіями? Перш ніж писати дурню-- загляньте в правила вр. А водій я з 1979р.
лучанин до 4545 Показати IP 11 Травня 2016 23:26
Там подвійна смуга.. маневр водія справа від маршрутки називається випередженням.. а не обгоном. Друге питання, чому водій був не уважний і з якою швидкістю їхав.. адже ні слідів гальмування..і вмятина огого.. Вважаю винними обох..небіж на 85% і 15% водія.. всетаки якби тихіше їхав вспів би зреагувати.. але не дешеве авто не дозволяє тихенько їхати .. Думаю термін отримає умовно.. родичам загиблого башляне ..і все буде киш-миш..
Думка Показати IP 11 Травня 2016 14:03
Швидкість 40 км., загиблий (хай земля буде пухом) перебігав дорогу у невстановленрму місці, ще й раптово, водій тверезий, то які ЗМІ пишуть про 3-8 років. За що??? Наталка права щодо ситуації біля "Козацької левади"!!! Два життя жінок від пяного урода - 7 років, і одне (дуже шкода людину, співчуття родині), і можливі 3-8 - тільки в нас таке може бути. Громадські активісти, автомайдани і решта новоспечених де Ви, станьте на захист водія, який певно не порушував правила. Закон, як дишло, як повернеш, так і вийшло!!!
Теж думка до Думка Показати IP 11 Травня 2016 17:09
Це в загиблого було 40? Бо якщо в джипика була така швидкість, то загиблих не було б. По стану авто видно що швидкість була набагато більшою за дозволені 60, окрім того водій не був уважним проїзжаючи повз зупинку, тим більше він наближався до пішоходного переходу і повинен був виконати вумогу п.18.1 ПДР. Кожному по своїх заслугах.
007 Показати IP 11 Травня 2016 14:23
Треба міняти закон і притягувати пішоходів до відповідальності, за кордоном напевно такого нема з цим перебіганням. От сьогодні прямуючи на обідьню перерву, величезну купу "оленів" бачив які перебігають, як малі так і люди похилого віку, які ледь пересуваються. Біда нікого нажаль не вчить.
лучанка до 007 Показати IP 11 Травня 2016 20:36
сьогодні біля Там Таму вагітна перебігала на червоне... а потім будуть садити водіїв...
зі сторони Показати IP 11 Травня 2016 15:43
Яку ж швидкість після повороту на Перемоги має набрати круз, щоб від удару сталась така вм"ятина?
швидкість до зі сторони Показати IP 11 Травня 2016 17:28
30 достатньо
Вова Показати IP 11 Травня 2016 17:11
Коли вже ті довбані пішоходи навчяться користуватися переходом, а не бігають по серед дороги. Чьомусь в Київі всі ходять по переходах і нікого не збивають.
До зі сторони Показати IP 11 Травня 2016 17:22
Тобі люба не зашкодила б, мозгів нуль
Гарік Показати IP 11 Травня 2016 21:01
Шкода обох. Одного вже не повернеш, а в іншого не відомо як складеться. До переходу 30 кроків, а хто їздить в 9 ранку по Перемоги знає, що швидко не поїдеш.