USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.67

Поблизу Луцька три автівки не поділили дорогу

13 Березня 2016 14:09
В селі Піддубці Луцького району три автоне поділили на дорозі крайню ліву смугу руху.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Зі слів очевидців, "Пежо" виїхав на крайню ліву смугу, аби повернути на заправку, а водій "БМВ" вирішив, що той обганяє фуру і додав газу. Коли ж "Пежо" почав гальмувати перед поворотом, керманич "БМВ" не встиг скинути швидкість і, зачепивши "Пежо" (пошкоджено задній лівий ліхтар), в'їхав у тягач, що рухався правіше.

Внаслідок ДТП водій "БМВ" отримав травми, але зміг самостійно надати собі допомогу.

Наразі, всі учасники автопригоди чекають поліцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
123 Показати IP 13 Березня 2016 16:34
Факти свідчать, що на БМВ їздять 80% прид*рків(((
888 до 123 Показати IP 13 Березня 2016 18:48
По вашому коментарі означає, що вам в житті ніколи не мати БМВ,
Волинь моя до 888 Показати IP 13 Березня 2016 22:17
По коменту 123 іншого ніж він сказав, не означає. А автомобілів кращих за БМВ дійсно вистачає.
я до 123 Показати IP 13 Березня 2016 20:22
Повністю згідний.
дмитро до 123 Показати IP 13 Березня 2016 20:35
Повністю згідний.
бе? Показати IP 13 Березня 2016 17:37
це не той бумер що збив дівчин у на переході ?
124 Показати IP 13 Березня 2016 18:44
Не 80% а 99%.нормальних у нас на бмв мало.
125 до 124 Показати IP 13 Березня 2016 20:36
Повністю згідний
44 Показати IP 13 Березня 2016 19:47
Дівчину на переході збила ауді
Оля Показати IP 14 Березня 2016 00:13
Та не тільки на БМВ. Сьогодні їхала маршруткою і на мосту що про Червоного Хреста пацики на Вазі почали дурачитись підрізати нашу маршрутку ... то їхали посередині дороги, то підрізали, то перестроїлись перед маршруткою і кільки разів раптово гальмували...Особисто я почала навіть хвилюватись за своє життя. добре що водій їхав не швидко, то встигав гальмувати. Так що ненормальні їздять на всяких машинах, на жаль!!!
Андрій до 123 Показати IP 15 Березня 2016 09:25