Поблизу Луцька через сильну зливу повалило дерева
У селі Підгайці Луцького району пориви вітру під час зливи були такої сили, що повалило дерева.
Про це повідомляє ВолиньPost.
Зокрема на одній із вулиць села тополя впала просто на лінії електропередач.Тим часом лучани діляться в мережі фото зливи, що пройшла Луцьком. І вкотре місто затопило. Фото Оксани Прокопчук - проспект Відродження (район міської лікарні)А ось ці фото зроблені одразу після проливного дощу у парку за РАЦСом.У групі Наш Луцьк Тетяна Шеремета опублікувала фото, як виглядає вулиця Кравчука після зливиУ спільноті ВК Громадський транспорт Луцька Андрій Пшонюк теж виклав яскраві фото, що демонструють потужність природної стихії, яка вирувала у Луцьку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє ВолиньPost.
Зокрема на одній із вулиць села тополя впала просто на лінії електропередач.Тим часом лучани діляться в мережі фото зливи, що пройшла Луцьком. І вкотре місто затопило. Фото Оксани Прокопчук - проспект Відродження (район міської лікарні)А ось ці фото зроблені одразу після проливного дощу у парку за РАЦСом.У групі Наш Луцьк Тетяна Шеремета опублікувала фото, як виглядає вулиця Кравчука після зливиУ спільноті ВК Громадський транспорт Луцька Андрій Пшонюк теж виклав яскраві фото, що демонструють потужність природної стихії, яка вирувала у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцькій громаді три нежитлові приміщення здали в оренду![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:02
У Волинського прикордонного загону – новий начальник
Сьогодні 11:29
Сьогодні 11:29
Основи вибору ідеальної кавоварки для дому
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
У Ковелі з'явиться ветеранський простір
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.