Негода знеструмила на Волині дев’ять населених пунктів
![](/files/news/2009/01-06/4182-1u.jpg)
У ніч на 6 січня через негоду виявилися знеструмленими дев’ять населених пунктів Волині. Про це «Волинським Новинам» повідомили у прес-службі МНС України.
Унаслідок складних погодних умов, зокрема ожеледі, поривів вітру та через спрацювання автоматики захисту ліній електропередач, у двох областях сталося знеструмлення десятків населених пунктів. Власне, на Волині виявилися відрізаними від світла мешканці дев’яти сіл.
Значно більше не пощастило Рівненщині – тут знеструмлено 21 населений пункт.
Електропостачання наразі відновлюють аварійні бригади обленерго. Ситуація перебуває під контролем оперативних груп Волинського та Рівненського облуправлінь МНС, – запевняє прес-служба.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Унаслідок складних погодних умов, зокрема ожеледі, поривів вітру та через спрацювання автоматики захисту ліній електропередач, у двох областях сталося знеструмлення десятків населених пунктів. Власне, на Волині виявилися відрізаними від світла мешканці дев’яти сіл.
Значно більше не пощастило Рівненщині – тут знеструмлено 21 населений пункт.
Електропостачання наразі відновлюють аварійні бригади обленерго. Ситуація перебуває під контролем оперативних груп Волинського та Рівненського облуправлінь МНС, – запевняє прес-служба.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.