На будівництві «PortСity» заперечують, що в них упав працівник.ВІДЕО
![](/resize/450x247/r/files/news/2013/10-04/48911-1u.jpg)
Працівники на будівництві торгово-розважального центру «PortСity» запевняють, що у них ніхто не травмувався і ніяких нещасних випадків не траплялось. Про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».
Нагадаємо, що прес-служба Держгірпромнагляду у Волинській області повідомляла, що у Луцьку, на проспекті Соборності, 41, на будівництві з 9-метрової висоти впав працівник фірми ТзОВ «Трансбуд-Компані». Нещасний випадок трапився ще 27 вересня.
Журналісти відвідали будівництво торговельного центру, де намагались з’ясувати подробиці нещасного випадку. Проте поспілкуватись з керівництвом, чи прорабом будівництва торгово-розважального центру їм так і не вдалось. При в’їзді на територію будівельного майданчика журналістів зустрів охоронець, який запевняв, що нещасних випадків у них не було і ніхто травмувався.
ЧИТАТИ ЩЕ: У ЛУЦЬКУ НА БУДІВНИЦТВІ – НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК ІЗ ТЯЖКИМ НАСЛІДКОМ
Врешті, чоловік вирішив перетелефонувати до свого керівника, аби в нього уточнити інформацію про це. Чоловік довго розмовляв з кимось по телефону, після чого повернувся до журналістів і повідомив, буцім-то і керівництво нічого не чуло про цей випадок.
«В нас ніхто не падав. Це не в нас» - додав він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, що прес-служба Держгірпромнагляду у Волинській області повідомляла, що у Луцьку, на проспекті Соборності, 41, на будівництві з 9-метрової висоти впав працівник фірми ТзОВ «Трансбуд-Компані». Нещасний випадок трапився ще 27 вересня.
Журналісти відвідали будівництво торговельного центру, де намагались з’ясувати подробиці нещасного випадку. Проте поспілкуватись з керівництвом, чи прорабом будівництва торгово-розважального центру їм так і не вдалось. При в’їзді на територію будівельного майданчика журналістів зустрів охоронець, який запевняв, що нещасних випадків у них не було і ніхто травмувався.
ЧИТАТИ ЩЕ: У ЛУЦЬКУ НА БУДІВНИЦТВІ – НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК ІЗ ТЯЖКИМ НАСЛІДКОМ
Врешті, чоловік вирішив перетелефонувати до свого керівника, аби в нього уточнити інформацію про це. Чоловік довго розмовляв з кимось по телефону, після чого повернувся до журналістів і повідомив, буцім-то і керівництво нічого не чуло про цей випадок.
«В нас ніхто не падав. Це не в нас» - додав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738375)
геть
Показати IP
4 Жовтня 2013 12:43
Чого носа пхають??? Вже ЦУ якесь отримали "наїхати" на будівництво?!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738375)
бугагашкін до геть
Показати IP
4 Жовтня 2013 19:57
коровинська замість мужика найти шукає пригод на сраку
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738375)
Свідомий до бугагашкін
Показати IP
5 Жовтня 2013 07:43
нема мужика? я готов!!! але чур я не пилосошу
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738375)
Гість
Показати IP
4 Жовтня 2013 23:51
А людина все таки впала з висоти,на своє щастя залишилась жива. Хтось нехоче це розголошувати
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738375)
Свідомий до Гість
Показати IP
5 Жовтня 2013 07:44
та хто впав? ви що? то все проіски Фікса! він просто спотикнувся!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738375)
Гість
Показати IP
5 Жовтня 2013 09:45
Зробили з трагедії комікс,а в нього дружина з маленькою дочкою.
Затримана в Австралії російська шпигунка працювала на підсанкційну військову компанію
Сьогодні 18:35
Сьогодні 18:35
Ціна питання – $10 тисяч: на Волині спіймали адвоката, який незаконно переправляв чоловіків за кордон
Сьогодні 17:58
Сьогодні 17:58
На Волині попрощалися з військовим Василем Куциком
Сьогодні 17:41
Сьогодні 17:41
На Волині провели в останню дорогу воїна Сергія Скорохода
Сьогодні 16:50
Сьогодні 16:50
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.