USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.35 41.60
  • PLN 10.60 10.80

На Волинській митниці викрили посадовців на хабарі. ОНОВЛЕНО

4 Лютого 2017 10:09
На Волинській митниці ДФС викрито посадовців, які систематично одержували неправомірну вигоду.

Про це повідомили у прес-службі Волинської митниці ДФС.

УВБ Головного управління ДФС у Волинській області спільно з СБУ у Волинській області та Управлінням захисту економіки області при процесуальному керівництві військової прокуратури Луцького гарнізону Західного регіону 2 лютого 2017 року задокументовано факти систематичного одержання

двома працівниками митного поста «Піща» Волинської митниці ДФС неправомірної вигоди за не створення штучних перешкод в митному оформленні транспортного засобу в режимі тимчасового ввезення на митну територію України терміном до одного року.

Як повідомили у прес-службі УСБУ у Волинській області, такса за один автомобіль становила 300 доларів США. Оперативники спецслужби затримали здирників під час отримання частини хабара у 600 доларів. Під час обшуків правоохоронці також вилучили у зловмисників понад 300 тисяч гривень та «чорну бухгалтерію». Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 та ч. 2 ст. 419 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
123 Показати IP 4 Лютого 2017 10:29
Тоже мне новость года. Такие статьи можно каждый день по три раза публиковать, фамилии только меняй и суммы.
ревизор Показати IP 4 Лютого 2017 10:34
В Чопе постоянно берут таможенники с воскресения по вторник когда едут бусы с Италии Испании Франции
ревизор Показати IP 4 Лютого 2017 10:39
Если больше 50 кг на Волынской границе на человека нельзя перевозить то в Чопе бусы едут битком и все нормально
Для показухи Показати IP 4 Лютого 2017 13:34
Знайшли найбільш корумповану митницю - білоруську. Не смішіть людей.
Kapitan Показати IP 4 Лютого 2017 14:30
Невідкладні дії - це "десять лєт разстрєла "
Дід Панас Показати IP 4 Лютого 2017 14:41
СПІЙМАЛИ... ПОКАЗАЛИ... І ВІДПУСТЯТЬ... рЕхВоРмАтОрИ...
Вад Показати IP 4 Лютого 2017 15:23
Їхав на днях робив транзит на цього митника Іван Іванович то покі 100 грн не заплатив не відчепився, Всьо більше цеплятись не буде)))))
Kapitan до Вад Показати IP 4 Лютого 2017 15:59
Заплатив , бо була мутка . Хоть на 100 , але була . Ти дав 100 грн , другий 100 $ ! Чого ж їм не брати . Мутнякова життєва система в якій на превеликий жаль зараз всі живемо і породила таких , як це мурло .
Ваду до Вад Показати IP 4 Лютого 2017 19:06
Завтра на його місці інший буде брати,поки ми будемо давати.
Рома до Вад Показати IP 5 Лютого 2017 00:22
У вас немає ні каплі сумління, навіщо так брехати?
Чонгар Показати IP 4 Лютого 2017 17:35
Іван патріот !Того і з ним розправилися продажні мєнти!
ч до Чонгар Показати IP 4 Лютого 2017 19:03
Патріот своєї кишені?
Олег Показати IP 5 Лютого 2017 00:26
Це все підстава! Іван дуже правосвідома та розумна людина. Нашій владі такі не потрібні.
555 Показати IP 5 Лютого 2017 05:16
наклеп, навіть не думайте вірити цьому
ЛЮБОМЛЬ Показати IP 5 Лютого 2017 13:02
БРАЛИ, БЕРУТЬ І БУДУТЬ БРАТИ, БО КАРИ ЩЕ НІХТО НЕ ПОНІС.ПАМЯТАЕТЕ ЯК В ЛУЦЬКУ ВЗЯЛИ НАЧАЛЬНИКА ТАМОЖНІ, ЖІНКУ КИЇВ СБУ ВИСТУПАЛО І ЩО, СУДИЛИ, СУДИЛИ І ВСІ НА ВОЛІ.ТО ЧОМУ НЕ БРАТИ?ПОТЯГАЮТЬ, ПОТЯГАЮТЬ А ГРОШИКИ ТО ЛИШАТЬСЯ НА ГОСПОДАРСТВІ.
Анонім Показати IP 5 Лютого 2017 18:42
Ой, ну як не давати? Або каже 100-200грн, як хто... або на яму заганяю. Нічого протизаконного не везеш, але таваріщі, по 10 год на ямі "веселитись", не приємно...