На Волині знайшли психічнохвору бабусю з тримісячною онукою, яких розшукували рідні
![](/resize/450x288/r/files/news/2017/04-07/215131/es.jpg)
Правоохоронці повідомляють, що віднайшли бабусю з онукою за межами Нововолинська.
Нагадаємо, 7-го квітня до Нововолинського ВП ГУНП у Волинській області надійшло повідомлення від жителя Нововолинська, про те, що близько 12:00 теща заявника пішла на прогулянку з 2-місячною дитиною і не повернулась, пише БУГ.
Поліція розшукувала Коленду Тетяну Андріївну 1964 року народження, котра пішла на прогулянку з 3-ох місячною дитиною Прокопюк Валентиною Ігорівною 01.02.2017 року народження та до 16:00 не повернулась. Жінка заходиться на обліку в психлікарні Нововолинська.
Головний поліцейський міста Андрій Литвин відзначив, що правоохоронці розбираються в ситуації, як батьки залишили дитинку з жінкою, яка перебуває на обліку в психлікарні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, 7-го квітня до Нововолинського ВП ГУНП у Волинській області надійшло повідомлення від жителя Нововолинська, про те, що близько 12:00 теща заявника пішла на прогулянку з 2-місячною дитиною і не повернулась, пише БУГ.
Поліція розшукувала Коленду Тетяну Андріївну 1964 року народження, котра пішла на прогулянку з 3-ох місячною дитиною Прокопюк Валентиною Ігорівною 01.02.2017 року народження та до 16:00 не повернулась. Жінка заходиться на обліку в психлікарні Нововолинська.
Головний поліцейський міста Андрій Литвин відзначив, що правоохоронці розбираються в ситуації, як батьки залишили дитинку з жінкою, яка перебуває на обліку в психлікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083761)
Санчез
Показати IP
7 Квітня 2017 18:03
Я просто х...ю...як з психічно-хворою відпускати дитину??????????????????ЯК?????????????
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083761)
Активіст до Санчез
Показати IP
7 Квітня 2017 22:23
Бо такі самі неадеквати.
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.