USD 41.00 41.35
  • USD 41.00 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

На Волині затримали екс-міліціонера з 24-ма гранатами. ОНОВЛЕНО

28 Березня 2016 13:16
Правоохоронці затримали на трасі Ковель-Володимир-Волинський чоловіка, який перевозив в авто бойові гранати, - повідомляє прес-служба волинської поліції.

26 березня на трасі Ковель-Володимир-Волинський при виїзді із села Селець Турійського району Працівники слідчого управління Головного управління Національної поліції у Волинській області спільно зі співробітниками управління СБУ в області в багажнику автомобіля «Opel Vectra» 44-річного мешканця райцентру Ковель виявили та вилучили зброю.

Під час санкціонованого обшуку транспортного засобу правоохоронці, зокрема, виявили та вилучили 24 циліндричних предметів ззовні схожих на корпуси гранат РГД-5 та Ф-1, 960 патронів калібру 7.62 та порох.
Вилучене направили на дослідження до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру для проведення дослідження.
Як повідомляє УНН з посиланням на прес-службу СБУ, ковельчанин є колишнім працівником міліції.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі строком від трьох до семи років.

Проводиться досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ФигВам Показати IP 28 Березня 2016 13:43
Вот если бы 24 кг сала контрабандой перевозил бы - понятно бы за что. А 24 гранаты... да кто их сейчас только не возит!
віто до ФигВам Показати IP 28 Березня 2016 14:34
ти тоже прівйоз?
ФигВам до віто Показати IP 28 Березня 2016 15:44
Научись сначала по-человечески разговаривать - потом вопросы задавай.
Женя до ФигВам Показати IP 28 Березня 2016 17:57
О, тролі підключились, це вже цікаво))) Видно, СБУшники на болюче місце наступили!
DEXTER Показати IP 28 Березня 2016 14:30
Шо за мент?
иент Показати IP 28 Березня 2016 15:51
не повезло заробити ! але в мене ще є..
Патріот Показати IP 28 Березня 2016 17:50
Гарна робота СБУ! На одну продажну шкуру менше!
пенсіонерка Показати IP 28 Березня 2016 17:52
А завтра могли постраждати невинні люди. Попередили настання важких наслідків. Молодці.
DOC Показати IP 28 Березня 2016 17:54
Дааа деградуюча нація, варто лише коментарі проглянути) Файно буде. Про що тут говорити всього навсього 24 гранати які взірвалися підвашою машиною бо ви її не там припаркували, чи в якомусь торговому центрі чи транспорті.
Баба Надя Показати IP 28 Березня 2016 17:59
Гарна робота СБшники. ТЕпер діло за найгуманнішим судом в світі, який винесе умовний вирок і невинний, бідненький "колишній" міліціонер продовжить займатись звичним для себе ділом.
ТоР Показати IP 28 Березня 2016 18:04
Скучно нема кого чмирити і СБУшніки свою роботу зробили і поліцаї молодци от якби воно бабахнуло веселіше стало б. Відразу привід лай,,м покидатися і кричати як так далі можна жити, бездарні реформи ніхто нічого не робить (ОСЬ ВСЯ УКРАЇНСЬКА СУТНІСТЬ). А це постійна робота яку ніхто не помічає. Так тримати!