USD 41.05 41.35
  • USD 41.05 41.35
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.35 10.45

На Волині затримали автомобіль, переповнений цигарками

8 Жовтня 2016 15:08
Прикордонники Луцького загону запобігли незаконному переміщенню партії цигарок, які були приховані в конструктивних особливостях автомобіля, на українсько-польському кордоні в пункті пропуску "Ягодин", - повідомляє Державна прикордонна служба України.

Їх намагався перевезти 21-річний громадянин України, мешканець прикордонного Любомля на автомобілі «Форд Мондео» польської реєстрації. Прикордонний наряд з перевірки документів виявив ознаки підробки в дорученні на право користування транспортним засобом.

Крім цього, під час поглибленого огляду сумнівної автівки охоронці кордону виявили схованки, облаштовані у передньому та задньому бамперах, в підлозі та в усіх 4-х дверцятах автомобіля. В них спритний правопорушник приховав 3660 пачок цигарок «NZ» та «Квін Ментол» без акцизних марок України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
полішук Показати IP 8 Жовтня 2016 15:18
а що він і в кого вкрав?якщо він порушник-то хто тоді депутати???
Анонім Показати IP 8 Жовтня 2016 15:41
Депутати крадуть в людей мільярди і нічого а поста людина не маючи роботи з нормальною зарплатою пробуде в ціеї країні вижити і його зробили злодюгою де совість у ціеї слуг народу
бодик Показати IP 8 Жовтня 2016 17:32
дивно чому це прикордонники так беруться за контрабанду...і на що тоді таможня....чи може так тепліше і солодше га питаю...за державні гроші виконують не притаманні функціі ...або таможню зліквідуйте ато дві служби неможуть поділити сигаретний трафік...і на що нам таке для держбюджету
Піпец Показати IP 8 Жовтня 2016 19:56
ПОКАзуха)
На кого Показати IP 8 Жовтня 2016 20:00
це розраховано, така новина?)) по 1+1 все показали, як проходить контрабанда у Володимирі. А люди заробляють, бо це легкі гроші, молодці)
любов Показати IP 8 Жовтня 2016 21:06
Зловили великого порушника, який хоче нагодувати, одіти своіх дітей.Державі вони не потрібні, в них своі проблеми .А чому не пишуть про чоловіка-дипломата, який мав лист- дозвіл вести так званий дипвантажҐ? Одже, митники, ви що не знаете що цигарки це дипвантаж?Він не підлягае огляду і ще й вилученню. СОРОМНО ЖИТИ В ТАКІЙ КРАІНІ, ДЕ ПОЛОЖИЛИ СВОЕ ЖИТТЯ І ЩЕ ПОМИРАЮТЬ ЛЮДИ ЗА КРАЩЕ ЖИТТЯ,f А ПРОСТИЙ ХЛОПЕЦЬ ЯКИЙ НЕ МОЖЕ НАЙТИ РОБОТИ МУСИТЬ ВЕСТИ ТОЙ ДИПВАНТАЖ ЩОБ ПРОЖИТИ .А може всіх простих людей в газову камеру і живіть собі щасливо.С О Р О М Н О.
zevs до любов Показати IP 9 Жовтня 2016 14:34
Я згоден що роботу знайти важко....але давайте не будем лукавити стосовно прокормити.....даний громадянин заробляє на блокові гривень 150....рахуєм...366*150=54900грн., скажіть будь ласка він буде ходити на роботу за 5000грн?
Наталі до zevs Показати IP 10 Жовтня 2016 12:20
Згідна 100%. Ну і як він буде ту роботу шукати, як машина на польських номерах, кожні 5 днів треба кордон перетнути - ні під який графік не підлаштуєшся. Та і якщо чесно, хто попробував цей хліб - не сильно шукає роботу. Нащо горбатитися за пару тисяч, як можна значно більше заробити....
Анонім до Наталі Показати IP 10 Жовтня 2016 21:13
Зараз роблять на рік документи.....
ЛЮБОВ ДОПОВНЕННЯ Показати IP 8 Жовтня 2016 21:11
ДИПЛОМАТ ЯКИЙ ДАВАВ ЛИТА НА ДОЗВІЗ ВЕСТИ ЦИГАРКИ ДОСИТЬ НА ДЕРЖАВНІЙ РОБОТІ.ПІДКАЖІТЬ ДЕ НА ВОЛИНІ МОЖНА ЗАРОБИТИ ГРОШІ?ОСОБЛИВО В СЕЛІ.