На Волині уже декілька днів шукають зниклого батька п'яти дітей
![](/files/news/2018/02-24/239116/t_1_tulichiv_1519217494.jpg)
Василь Загородніх живе з дружиною та 5-ма дітьми у селі Туличів Турійського району. Сам родом з Горохівщини, села Печихвости. Про те, що він зник поліція повідомила 22-го лютого, йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».
19-го лютого о 7-ій годині ранку 27-річний Василь Загородніх вийшов з птахофабрики народного депутата Сергія Мартиняка, де працював у нічну зміну. А його дружина Олена навпаки – заступала на зміну.
На роботі й розминулися – Василь пішов додому. Через трохи перетелефонував, що вже доходить до хати. Але так і не дійшов до цього часу.Більше ні від кого Василь слухавки не взяв. Телефонували з різних номерів. А надвечір припинилися гудки під час виклику. Абонент – поза зоною.
Біля села – ліси. Правоохоронці повідомили, що в одному з них нібито зафіксували місце знаходження телефону.
Олена самотужки організувала людей на пошуки. Місцеві обійшли усю округу, але Василя ніде не знайшли. Тим часом поліція участі у пошуках не брала.
Олена розповідає, того злощасного ранку Василь був напідпитку. А попередньо поконфліктував ще з одним чоловіком на роботі. Навіть трохи пошарпалися. Версію про те, що колега міг наздогнати Василя Завгородніх та щось йому заподіяти, дружина Олена відкидає. Адже чоловік, з яким виник конфлікт, лишився з нею на зміні. Співробітники теж нічого з цього приводу сказати не можуть. Кажуть не було схоже, що Василь мав намір кудись їхати.
Тим часом зникнення молодого чоловіка повільно обростає чутками: хтось – стверджує, що бачив Василя у день, коли він пропав у селі на зупинці і що він сідав у автобус. А хтось нібито каже, що бачив Василя у Турійську. Тим часом уже чотири доби молодого чоловіка не можуть знайти, ані в Турійському районі, ані на Горохівщині – звідки він родом.
Якщо вам відома будь-яка інформація про місце знаходження Василя Завгородніх – телефонуйте до редакції ТРК «Аверс» за телефоном: 050 378 72 06.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
19-го лютого о 7-ій годині ранку 27-річний Василь Загородніх вийшов з птахофабрики народного депутата Сергія Мартиняка, де працював у нічну зміну. А його дружина Олена навпаки – заступала на зміну.
На роботі й розминулися – Василь пішов додому. Через трохи перетелефонував, що вже доходить до хати. Але так і не дійшов до цього часу.Більше ні від кого Василь слухавки не взяв. Телефонували з різних номерів. А надвечір припинилися гудки під час виклику. Абонент – поза зоною.
Біля села – ліси. Правоохоронці повідомили, що в одному з них нібито зафіксували місце знаходження телефону.
Олена самотужки організувала людей на пошуки. Місцеві обійшли усю округу, але Василя ніде не знайшли. Тим часом поліція участі у пошуках не брала.
Олена розповідає, того злощасного ранку Василь був напідпитку. А попередньо поконфліктував ще з одним чоловіком на роботі. Навіть трохи пошарпалися. Версію про те, що колега міг наздогнати Василя Завгородніх та щось йому заподіяти, дружина Олена відкидає. Адже чоловік, з яким виник конфлікт, лишився з нею на зміні. Співробітники теж нічого з цього приводу сказати не можуть. Кажуть не було схоже, що Василь мав намір кудись їхати.
Тим часом зникнення молодого чоловіка повільно обростає чутками: хтось – стверджує, що бачив Василя у день, коли він пропав у селі на зупинці і що він сідав у автобус. А хтось нібито каже, що бачив Василя у Турійську. Тим часом уже чотири доби молодого чоловіка не можуть знайти, ані в Турійському районі, ані на Горохівщині – звідки він родом.
Якщо вам відома будь-яка інформація про місце знаходження Василя Завгородніх – телефонуйте до редакції ТРК «Аверс» за телефоном: 050 378 72 06.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722824175)
Пісня
Показати IP
24 Лютого 2018 15:39
Горілочка в роті - значить на роботі.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722824175)
дядя
Показати IP
25 Лютого 2018 13:20
коментар було видалено
Місячний ковчег? Вчені хочуть відправити на Місяць «капсулу» зі зразками рідкісних видів
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
5 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день устриць та світовий рекорд Сергія Бубки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Китаї цьогоріч кількість домашніх тварин перевищить кількість дітей
4 Серпня 2024 23:31
4 Серпня 2024 23:31
П'ята судимість: у Луцьку чоловіка посадили за крадіжку монітора з лікарні
4 Серпня 2024 23:02
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 23:02
Понад 200 пляшок самогону та бочка спирту: у Луцьку оштрафували чоловіка, який виготовляв алкоголь![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
Рік умовного та понад 156 тисяч штрафу: волинянина покарали за риболовлю в нацпарку![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
На війні загинув військовий з Волині Олексій Додік
4 Серпня 2024 21:36
4 Серпня 2024 21:36
На Волині командир роти вимагав гроші із солдатів, щоб їх не покарали
4 Серпня 2024 21:10
4 Серпня 2024 21:10
Відпочивальники на Пісочному дістали з озера тіло волинянина
4 Серпня 2024 20:42
4 Серпня 2024 20:42
На Волині провели в останню путь Героя Степана Васюхника
4 Серпня 2024 20:13
4 Серпня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.