USD 41.00 41.35
  • USD 41.00 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

На Волині «лоб в лоб» зіткнулися два авто. Є постраждалі

25 Березня 2016 17:12
Автомобільна аварія з потерпілими трапилася сьогодні близько 11 години поблизу села Заріччя Володимир-Волинського району. Про це повідомив у соцмережі Сергій Грабовський.

«Сьогодні о 10.40 у Володимирі-Волинському сталася автомобільна аварія на мосту біля села Заріччя. У напрямку Нововолинська «Мерседес Віто», порушивши правила дорожнього руху, пішов на обгін декількох автівок і на мосту зіткнувся з зустрічним легковим авто. Червона «Ауді», яка рухалась в попутньому напрямку, не загальмувала, коли «Мерседес» намагався втиснутись і закінчити обгін, подаючи звукові сигнали (очевидець каже, що, можливо, навіть збільшувала швидкість). Таким чином «Мерседес» зіткнувся з зустрічним легковиком приблизно на швидкості 90-100 км/годину. Постраждалі госпіталізовані, всі живі. Водія легковика врятував пасок безпеки», - пише Сергій Грабовський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
бе Показати IP 25 Березня 2016 17:17
пора пересідати на літаки! вища швидкість...
Лі до бе Показати IP 25 Березня 2016 22:38
Щось останнім часом і літаки зачасто падають
Бе Показати IP 25 Березня 2016 17:24
Я завжди писав, що на Віто їздять безбашенні.
Лі до Бе Показати IP 25 Березня 2016 22:33
Незавжди, я на Віто їздила
Анонім Показати IP 25 Березня 2016 17:36
правільно зробив нема чого летати!
Алла до Анонім Показати IP 25 Березня 2016 22:17
Хто правильно зробив? Той що на Віто покалічив батька двох маленьких дітей і втік?
Bubochka Показати IP 25 Березня 2016 18:45
Правила треба вчити. Що на мосту обгін заборонено. Купили права....
Анонім Показати IP 25 Березня 2016 18:59
Хтось знає власника віто?
Лі до Анонім Показати IP 25 Березня 2016 22:34
Кажуть брат поліціянта
Тарас Показати IP 25 Березня 2016 20:03
Там дороги нема , як там можна літати . 60-80 це Макс швидкість
109 Показати IP 25 Березня 2016 21:12
Водій легковика в важкому стані- винуватці хочуть спригнути.Вже ні аналізів їх крові і невідомо хто водій. Люди,допоможіть.
Лі до 109 Показати IP 25 Березня 2016 22:37
Та в принципі навіть і без аналізів винуватий шофер Віто обгін на мості, обгін коли на зустрічній автомобіль, швидкість перевищена...
вадім Показати IP 25 Березня 2016 22:33
Мусорук водій! Родич якогось міліціонера. Був або п'яний, або накурений... Були вдвох з пасажиром. Кажуть, що цей Віто з самого ранку "ліхачив" по Володимирі! Втікли і десь відсиджуються! Я думаю що знайти їх не важко! Просто, міліція справу скидає на "тормоза"!!!