USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.50
  • PLN 10.36 10.50

На Волині затримали браконьєрів, які вбили дику козулю

24 Квітня 2020 10:50
Двоє жителів Маневиччини під час незаконного нічного полювання вбили дику козулю.

Про це повідомили у пресслужбі ВОУЛМГ.

Так, 23 квітня рейдовою групою на чолі з головним районним мисливствознавцем ДП «Маневицьке лісове господарство» та працівниками поліції були затримані жителі сіл Прилісне та Галузія Маневицького району, які під час нічного полювання незаконно добули дику козулю (самку) на території Галузійського лісництва.

У затриманих вилучено тушку вбитої тварини, гладкоствольну мисливську рушницю, 4 патрони, два ліхтарі та кріплення до мисливської рушниці для проведення нічного полювання – є повна доказова база злочину.

За фактом триває перевірка. Сподіваємося на оперативне розслідування справи та встановлення заслуженої міри покарання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анастейша Показати IP 24 Квітня 2020 11:51
Вир*дки
коля Показати IP 24 Квітня 2020 12:00
просто п*а*аси
Step Показати IP 24 Квітня 2020 13:19
На мою думку, мисливство потрібно заборонити в принципі. Хочеш м’яса - зароби і купи чи вирости свиню (курку, кроля ...), хочеш постріляти - йди в тир, хочеться адреналіну - скачи з гумкою з мосту, хочеться того і іншого - підпиши контракт з МО. Не подобається все перераховане - звернись до психіатра.
CC Показати IP 24 Квітня 2020 13:35
А ти не в курсі , що мисливські господарства витрачають купу грошей на утриманя, годування,охорону... з браконьерами, да, згідний, потрібно боротися
Юстас Показати IP 24 Квітня 2020 13:49
Є любителі природи, а є губителі. Надіємось, що останніх - меншість. А починається усе з викинутих у лісі пакета чи пляшки, далі - вивезення сміття з подвір'я, крадіжки лісу і бракон'єрство.
Лісник Показати IP 27 Квітня 2020 17:26
Прив'язати на пару днів до дуба, біля якого дикі кабани кормляться ! А потім ше й заставити гектар заср*ного лісу аж до верхніх гілляк після себе помити ! Там роботи буде на пару тижднів !
Волинянка Показати IP 6 Травня 2020 16:47
Прізвища такого бидла, хто знає точно? Пишіть, щоб всі знали. Чула, що це із Прилісного.