USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.20 41.60
  • PLN 10.46 10.64

На ведучу «Ревізор: Магазини» напали у Нововолинську

19 Березня 2018 13:30
Новий канал повідомляє, що у Нововолинську телеведучу проекту «Ревізор: Магазини» Нового каналу Наталю Кудряшову вдарив директор магазину «Аладдін» під час зйомок програми.

Про це йдеться у релізі Нового каналу.

Зазначено, що під час ревізії у магазині «розлючений господар» спробував виштовхати пані Кудряшову в зал і команді проекту довелося викликати поліцію.

«Зазвичай ми з перших хвилин розуміємо, в якому місці можна наразитися на агресію, – розповіла ведуча. – Але цього разу ніщо не викликало підозр! Коли я проводила ревізію складу, до нас підійшов господар, щоб познайомитися. Перевірці не перешкоджав. Але тільки-но я наблизилася до прилавка – різко вдарив в область легень. Стало дуже важко дихати... Здавалося, що мені пошкодили ребро. Довелося викликати поліцію! На щастя, все минулося, хоча біль не припинявся понад тиждень».

У прес-службі Нового каналу «Детектору медіа» уточнили, що зйомки програми проходили 7 жовтня 2017 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Українець Показати IP 19 Березня 2018 13:45
Правильно зробив господар. Вже задовбали ті фреймути та ревізори. Нишпорять по чужому майну як в себе вдома, не маючи жодних дозволів. Шоу вони знімають, клоуни...
valdis peish до Українець Показати IP 19 Березня 2018 14:30
КЛОУН ТИ і будеш істи л**** о такіх торгашів
fasdfsdfsdadfasdsf Показати IP 19 Березня 2018 13:54
Якого хрена по складам лазить невідомо хто? На це мають бути відповідні структури для перевірок. Хай власник магазину заломиться з камерами до ведучої в хату, паутину в сортирі шукати.
valdis peish до fasdfsdfsdadfasdsf Показати IP 19 Березня 2018 14:14
ти не під дією наркоти ? приватне житло і магазин не різні речі? тебе пре?ура будуть кормити мьясом з хрубаками і ти будеш радуватись
Українець до valdis peish Показати IP 19 Березня 2018 14:55
З якої великої глуші ти, безграмотне, взялося? ХрОбаки, а не ХрУбаки, дов*ню.
Українець до valdis peish Показати IP 19 Березня 2018 14:57
І м'ясо через апостроф пишеться, чудо.
valdis peish до Українець Показати IP 19 Березня 2018 15:49
ну ти чудило мене зрозумів шо аж пукан твій задимівся
fsdfsdfdsfdsfds до valdis peish Показати IP 19 Березня 2018 15:10
Макака, узбагойся. Свої права я вмію і знаю як захистити. При цьому не роблю з цього тупе шоу. Вона розрізає кожен шматок мяса? Відправляє його на експертизу? Колупає його під мікроскопом? Ні, а це означає, що ти д**чиш на ведучу і їсиш того самого хробака з котлетної.
valdis peish до fsdfsdfdsfdsfds Показати IP 19 Березня 2018 15:38
вилизуй далі шоколадне око свому хазяіну
fsfgdgsdgasdgd до valdis peish Показати IP 19 Березня 2018 16:02
як в тебе пукан бомбить))) слів защітааан)))))))
Анатоль_ Показати IP 19 Березня 2018 14:00
Заслужила ж! Господарю магазина наш низький доземний уклiн
valdis peish до Анатоль_ Показати IP 19 Березня 2018 14:16
піди ще йому свою д*** підстав
valdis peish Показати IP 19 Березня 2018 14:02
наркоман 100 процентно
титмттми Показати IP 19 Березня 2018 14:18
Ви , нерозумні, Не можете самі зіхистити свої права , то люди вас вчать, як це робити. Самі ж ображаєтесь, що вас обважують, продають несвіже або з червяками. А коли люди пробують навести порядок, то ще й піддзявкуєте тим хто продає вам гниль, або миє тарілки в яких вам подають страви шматою з підлоги.
Педро до титмттми Показати IP 19 Березня 2018 15:12
немає поняття "захистити права" в нації рабів, та і прав в них - кіт наплакав. є поняття понити знайомим чи на форумах про те "як всьо дорого". ди&ільні картинки ще можуть в файсбучіку перепостити, про те як їх всі обдирають, приписавши від себе "ШОК!!! Максимальний репост!!". коли піднімають ціни на проїзд - поварнякати про те що "возять нас як бидло, а ціни деруть", а на слідуючий день знову ж лізти в ті самі маршрутки. за останні роки можна згадати тільки один раз, коли зуміли щось відстояти і заявити свою думку - бойкот бізнесу ригів під час Євромайдану, коли Герега навіть срочняком законопроект про відповідальність за блокування бізнесу писав. всіх все влаштовує, окрема частина валить по принципу "куди подалі, аби звідси".
Коля Показати IP 19 Березня 2018 15:07
ВСе парвильно, що робить ревізор. Але але що міняється, хіба закривають такі заклади? Що роблять далі після перевірки, чом не звертаються в Органи, щоб закривали такі заклади, де люди харчуються такими " грибковими" наїдками. Чому ревізор тільки піариться показує шоу, а де їхні дії далі, вони ж журналісти, чому не працюють щоб заклади закривались,або хоч в відповідні органи з фото відео доказами звертаються і нехай закриваються ті супермаркети магазини кафешки, а то власник зароляє а люди потім лікують шлунки і підшлункові. Що то за шоу таке РЕВІЗОР?Нащо це , краще б закривали заклади і не показували по телику а робили роботу
Бог Олімпу Показати IP 19 Березня 2018 18:28
Шо бидло поліщуцьке, показав себе у всій красі на всю Україну. Бити журналіста це ознаки імпотента, ти, чуєш - власник магазину. Твою жінку будуть кохати в ліжку інші, за те що ти імпотент який лупить журналістів (жінка журналіст). Па?куда нововолинська, зовсім страх втратив.
Володя до Бог Олімпу Показати IP 19 Березня 2018 20:25
Тебе треба закрити в одному приміщенні з під*****ми - тоді навчився говорити,ці журналюги взагалі знахабніли!!!!!!
Зевс до Володя Показати IP 19 Березня 2018 22:24
Закрий себе, і згуби ключ.
Тор до Володя Показати IP 19 Березня 2018 22:30
Запам'ятай, журналіст - це опора цивілізованого суспільства, це була ведуча Українського рівня. І вдарити таку жінку що служить людям (твоїм покупцям) за яких ти живеш і маєш гроші - це самогубство своїх стосунків з совістю. Люди можуть тебе проклинати за це.
Володя до Тор Показати IP 20 Березня 2018 07:03
Більшість з них - це продані та карманні кукли політиків та депутатів, які роблять те, що говорять господарі, відвертають увагу людей від справжніх проблем!!!!!
Фріон Показати IP 19 Березня 2018 18:34
Власнику респект
Саша Показати IP 19 Березня 2018 19:40
Ця дівуля думає що робить щось важливе,бореться сама з собою)))))Ніби я омерику відкрила.Ти ше в селах набула.
Гоша Показати IP 19 Березня 2018 21:11
побільше таких показів,людям потрібно знати чим іх травлять..,чи не так
Красава Показати IP 20 Березня 2018 07:34
Я б ще добавив їй.