USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.55 10.74

На Соборності BMW збив пішохода за кілька метрів від переходу

1 Вересня 2017 22:09
Чоловік потрапив під колеса BMW, коли переходив дорогу не на пішохідному переході, у Луцьку.

ДТП сталася 1 вересня близько 21:30 на проспекті Соборності , повідомила речниця патрульної поліції луцька Ольга Бузулук.

На щастя, чоловік живий.

"Наше "улюблене" місце, де багато пішоходів порушують...

Близько 21.30 чоловік, віком близько 60 років, переходив дорогу за 10 метрів від світлофора, його збила BMW.

Всі служби спрацювали оперативно, потерпілий живий, розбираються в деталях...", - написала вона у Фейсбуці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Проходив поруч... Показати IP 1 Вересня 2017 22:50
Тупоголове стадо.... Всі возомнили себе безсмертними. Машина не €6е - машина давить...
свідок Показати IP 2 Вересня 2017 00:01
чоловік не переходив дорогу, він перебігав і трішки політав.
Я Показати IP 2 Вересня 2017 00:11
Доживете до 60 років,якщо доживете,тоді побачите скільки ви помилок наробите і як літати будете,а той хто обзиває "тупоголовим..." сам є частиною стада
Свідок2 Показати IP 2 Вересня 2017 01:11
Метрів з 40 було до пішоходу..
місцева до Свідок2 Показати IP 2 Вересня 2017 11:43
не було там 40 метрів. 10-15 не більше. так само була там вчора
Бмв е39 Показати IP 2 Вересня 2017 01:23
Б*я машини шкода...
Проходив поруч... до Показати IP 2 Вересня 2017 10:03
Розумнику, за того старого ідіота у водія бмв тепер купа гємора. А стадо походу ти, раз захищаєш такого самого. ПДР вчи
місцева Показати IP 2 Вересня 2017 11:52
водії мають зупинятися на червоний, пішоходи мають переходити дорогу в відповідному місці на зелений. на цьому крапка. в даному випадку водій бмв жертва обставин, не було в нього великої швидкості , немає навіть гальмівного шляху. Той мужик просто кинувся в секунду йому під колеса. Пішов би на перехід ,то не було б біди. Будьте просто всі обережні та взаємовічливі на дорогах.
Лучанин Показати IP 2 Вересня 2017 12:17
Так, ПДР треба виконувати на всі 100% і я тільки за це. Проте є ще правила життя які стоять вище за все. Вони ніде не прописані, але їх виконання попереджає дуже багато проблем. 1.Пропусти дурака. 2.Людське життя головніше за все. Якби кожен водій рахував що головніше людина, а не його п'ята точка в авто, то і авто було б ціле і людина не пошкоджена. А так, да, водій не винуватий, пішохід абсолютно не правий - винуватий. Але кому від цього легше?
Владислав до Лучанин Показати IP 2 Вересня 2017 12:46
Вчора був в ту секунду ДТП, водій не міг "пропустити дурака" бо він вискочив просто із-за кущів. Легше то нікому не стане, але можливо хоча б частинка бидло-пішоходів зроблять для себе висновок. Дуже жахлива картина була, коли діда в швидку заносили, а люди прсото там само переходили дорогу,і так само за 10-15 метрів до переходу. Якби поліцейський не зробив їм зауваження, вони б напевно лізли під ті машини свідомо.
місцева до Лучанин Показати IP 2 Вересня 2017 12:46
на мою думку, в водія не було шансів встигнути зупинитись. скорш за все той дядько просто в секунді вискочив під авто. зазвичай аварії на цьому місці проходять по типу "гальма -бух удар" . а тут був просто звук удару . водій полюбому не їхав на великій швидкості. Але так згодна. Сама водій і знаю, що краще деколи пропустити аніж мати такі проблеми.
zzz Показати IP 2 Вересня 2017 13:54
Яка різниця скільки років пішоходу-30-40-50.Саме він повинен нести відповідальність за своє життя.А так виходить посидів в генделику біля дороги,вирішив скоротити собі дорогу,перебігти перед самими машинами.То скажіть мені будь ласка для чого нам правила б.руху,переходи,світлофори??? Давайте всі, як те стадо корів будемо перебігати дорогу.А за нас будуть відповідати водії,БО МИ Ж ПІШОХОДИ,МИ королі дороги.!!!