USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.35 41.55
  • PLN 10.55 10.70

На Рівненщині бойовики влаштували масову стрілянину

10 Травня 2014 14:49
В урочищі Гальбін Сарненського району Рівненської області 9 травня сталася перестрілка. Внаслідок протистояння місцеві жителі отримали травми різного ступеня тяжкості. Постраждали десятки осіб, п'ять із них мають серйозні поранення, - повідомляє «Укрінформ» з посиланням на МВС.

Причиною зіткнення стала заява озброєних людей про те, що віднині вони контролюватимуть видобуток бурштину. Як повідомляє «ЧаРівне», масову стрілянину на Рівненщині організував нардеп Володимир Продивус.

Кілька десятків озброєних чоловіків на вантажних автомобілях і джипах приїхали в село Олексіївка Сарненського району та заявили, що відтепер тільки вони будуть контролювати видобуток бурштину. Один з бойовиків представився народним депутатом Володимиром Продивусом. Це підтвердив і голова Сарненської райради Микола Драганчук.

Між жителями села і "гостями" почалася бійка зі стріляниною. На підмогу селянам з'їхалися жителі трьох навколишніх сіл. Кілька одиниць транспорту, на яких приїхали озброєні люди, розбиті та спалені місцевими мешканцями.



Під натиском селян бойовики почали втікати та поїхали на базу, де вони жили. Сама ж база знаходиться у селі Страшеве, а їївласником є колишній керівник Рівненської ОДА Василь Берташ. Селяни зуміли зупинити бойовиків та захопили їх автомобілі. Під час їх перевірки було знайдено чимало зброї, сотні російських прапорів та наліпки «Правого сектору».

Згідно зі знайденими документами, всі чоловіки з Житомирської та Київської областей, в основному, спортсмени.

Жителі району вчора пікетували райвідділ міліції та прокуратуру, вимагаючи притягнути до відповідальності бандитів. Сам нардеп Володимир Продивус учора знаходився в районі і, згідно з деякими даними, вів переговори про їх звільнення. Як виявилось, ця людина є представником Партії регіонів. У ВРУ представляє Вінницьку область та є професійним боксером.

На своєму сайті нардеп пише про себе "Я - дитя улицы, безотцовщины и дворовых мальчишеских разборок. Сегодня - бизнесмен, научившийся зарабатывать достойные деньги. "

Селяни обурюються як так сталось, що даішники та правоохоронці пропустили в область таку кількість озброєнних людей у той час, коли самих селян по кілька разів на день зупиняють та ретельно перевіряють на блокпостах.

За станом на 10 травня чотирнадцять винуватців конфлікту затримані і відправлені до слідчого ізолятора УМВС області.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Травня 2014 15:41
коментар було видалено
Крутяк Показати IP 10 Травня 2014 15:45
Приємно подивитись. Ось це і є влада народа. А чому не спалили піжонські авто? У нас, на Волині, - палять.
крутяк Показати IP 10 Травня 2014 16:05
До чого анархія в країні довела! Намайданились?! Далі буде...
1 до крутяк Показати IP 10 Травня 2014 16:43
такі як ти дупи зажали і чекають коли все стане добре а я себе проявлю
Лучанин до 1 Показати IP 10 Травня 2014 22:26
коментар було видалено
ariel до крутяк Показати IP 10 Травня 2014 17:04
Ти ще досі кип'ятиш? Тоді ми ідемо до тебе. Ось тоді далі і будЕ.
Дончанин до ariel Показати IP 10 Травня 2014 17:10
Ну тут ты абсолютно прав. Как Ярош (точнее говоря дядя Сем) сказал, так и будет.
тайд до Дончанин Показати IP 10 Травня 2014 17:19
Ти 'шарікоподібний', колись відпочиваеш? Скучив за яйцепадним курасаном з його сімейкою?
Дончанин до тайд Показати IP 10 Травня 2014 17:39
Ну во первых всегда хамство считалось проявлением великолепного ума. А теперь по сути - Кого называют Шариковым, и если я ему подобен, то в чем именно? Сомневаюсь, что ты способен ответить что либо внятное мне на мои замечания.
доместос Показати IP 10 Травня 2014 17:25
Рівненчанським селянам - респект! Валити всіх заїзджих босяків під кОрінь! Це ВАША земля і чужиньцям тут не місце.
Дончанин до доместос Показати IP 10 Травня 2014 17:53
Ну ты тут не прав, так как те, кого "валили" ровенские крестьяне, являются гражданами нашей страны, т.е. не являются "чужинцями". Здесь больше подойдет слово "зайдами".
Анонім до доместос Показати IP 10 Травня 2014 18:47
Так само як Ви думають люди в Донецьку та Луганську. До чого це привело?
Дончанин до Анонім Показати IP 10 Травня 2014 18:59
Что произошло первым, обзывание нас быдломассой, угрозы спалить нас ядерным оружием, избиение журналистов в Киеве, угрозы устроить у нас второй Ольстер, либо наш протест, перешедший в восстание, после того, как "ваши" приехали к нам наводить свои порядки?
доместос до Анонім Показати IP 11 Травня 2014 04:26
Це не люди, а обдолбана гопота і бандюки
Федір до доместос Показати IP 10 Травня 2014 20:36
Селяни молодці. Хватить вже горбатитись на всяких зайд ПРдунівських. Мало ще дали. Треба було бандитів попалити разом з їх машинами. Ніяк с*ки не наїдяться. Розікрали Україну і ще їм мало.
це жульйо вже б\діст Показати IP 10 Травня 2014 17:54
як від нього відмежуватись
Лучанин Показати IP 10 Травня 2014 19:03
Це не є перший такий випадок, просто перший раз "винесли сміття з хати". І які це "селяни" , це ті ж таки нелегальні видобувальники бурштину!!!
Анонім Показати IP 10 Травня 2014 21:48
100% він при янику контролював цей бізнес народ забив болт платити і тут решили пацани за касою приїхати а бандери послали їх на*** і п***ди щей дали правильно зробили
Просто прохожий Показати IP 10 Травня 2014 22:08
Фотография, где зафиксировано "чимало зброї", есть. Где фото с "сотні російських прапорів" ?! И ЗАЧЕМ?????? російські прапори в Сарненськім районі Рівненської області ?
ліда Показати IP 11 Травня 2014 11:40
на мою думку до нинішнього хаосу причетна влада
жора Показати IP 11 Травня 2014 11:42
я такої ж думки. саме влада наживається в такому безпорядку
жора Показати IP 11 Травня 2014 13:38
правельно зробили шо наперли молодци еслиб весь народ украйни так поступав тоб украйну неросколювали авласьть наместо ставили
вчитель до жора Показати IP 11 Травня 2014 16:15
Ти де вчився граматей?
молодці Показати IP 12 Травня 2014 09:44
Молодці, авто потрібно спалити вщент, а зверху посадити бика Продивуса і його гопоту.