Луцький ліцей не вберіг від вандалів футбольне міні-поле
![](/resize/450x337/r/files/news/2018/05-04/243996/majdanchyk4w.jpg)
У Луцьку на території школи-інтернату понищили футбольне міні-поле. Адміністрація навчального закладу не змогла зберегти навіть те майно, яке школа безкоштовно отримала в подарунок.
Так, невідомі особи серйозно понищили спортивний майданчик, що на території КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. - правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради Волинської області", що на вулиці Дубнівській.
Нагадаємо, у вересні 2015 року заклад отримав у подарунок від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» (нині – «Тільки разом, - ред.») новеньке сучасне футбольне міні-поле із штучним покриттям та огорожею, аби школярам було легше тренуватися й підвищувати спортивні досягнення. Відповідно до тристорьонньої угоди, це майно одразу перейшло на баланс навчального закладу.
Варто зауважити, що сама територія, де знаходить навчальний заклад – огороджена й знаходиться під охороною, тобто хтось посторонній навряд чи зміг би туди потрапити.
Окрім цього, характер руйнувань вказує на те, що вандали працювали системно й протягом тривалого часу. Вочевидь, руйнували «свої», а адміністрація закладу не змогла забезпечити зберігання належного стану майданчика.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, невідомі особи серйозно понищили спортивний майданчик, що на території КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. - правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради Волинської області", що на вулиці Дубнівській.
Нагадаємо, у вересні 2015 року заклад отримав у подарунок від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» (нині – «Тільки разом, - ред.») новеньке сучасне футбольне міні-поле із штучним покриттям та огорожею, аби школярам було легше тренуватися й підвищувати спортивні досягнення. Відповідно до тристорьонньої угоди, це майно одразу перейшло на баланс навчального закладу.
Варто зауважити, що сама територія, де знаходить навчальний заклад – огороджена й знаходиться під охороною, тобто хтось посторонній навряд чи зміг би туди потрапити.
Окрім цього, характер руйнувань вказує на те, що вандали працювали системно й протягом тривалого часу. Вочевидь, руйнували «свої», а адміністрація закладу не змогла забезпечити зберігання належного стану майданчика.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 14
![](/public/images/user_no_foto.png?1721697544)
ХейЮКептанДжек
Показати IP
4 Травня 2018 21:39
Заходьте на територію 20 школи.
Та ж сама картина.
Прикро((
![](/public/images/user_no_foto.png?1721697544)
Панько
Показати IP
4 Травня 2018 22:23
*идлоття....і школярі, і керівники школи
![](/public/images/user_no_foto.png?1721697544)
Лучанка
Показати IP
4 Травня 2018 23:34
Нічого не вміють берегти(((
![](/public/images/user_no_foto.png?1721697544)
Бебих
Показати IP
5 Травня 2018 07:00
От тепер хай грають там де корови с*руть, нічого не цінять СТИДОТТЯ
![](/public/images/user_no_foto.png?1721697544)
Прикрість
Показати IP
5 Травня 2018 07:58
Дикунство... Але куди дивиться керівництво закладу? Раніше ми туди ходили з маленькими дітьми, відпочивали. А тепер страшно там бути, по всюди цвяхи і дошки... невже не можна мінімально підремонтувати, зробити хоч якийсь нагляд
![](/public/images/user_no_foto.png?1721697544)
Андрій
Показати IP
5 Травня 2018 09:58
Ну як же так, чого таке відношення? Я думав футбол любить кожен другий, таке треба берегти.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721697544)
Андрій
Показати IP
5 Травня 2018 10:00
Це що дири в заборі латані шкільними дошками??
![](/public/images/user_no_foto.png?1721697544)
Анонім
Показати IP
5 Травня 2018 13:27
Чисто та впорядковано не там де завжди прибирають та ремонтують, а там де люди бережуть та не гадять.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721697544)
Cаня до Анонім
Показати IP
5 Травня 2018 15:26
Та то ясно шо за школотою не відслідкуєш! Але то ж видно шо рвали, били, ламали довгий період часу, а керівництво інтернату замість того шоб хоч нормальними дошками підлатати, підфарбувати - нічого не робить... Розумію немає коштів, але чи зробило щось керіництво інтернату шоб залучити кошти на ремонт?? Думаю навіть той фонд Палиці згодився допомогти в ремонті, бо то реально не діло. Мені як любителю побігати футбол, батьку дваох синів аж серце ріже від цих фото, і можливих наслідків гри з цвяхами, які стирчать з тих дошок
![](/public/images/user_no_foto.png?1721697544)
Саня
Показати IP
5 Травня 2018 15:29
Цікаво чия ініціатива залатати дири шкільними дошками))?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721697544)
Анонім
Показати IP
5 Травня 2018 16:04
Так видно ж що рвали і ламали не 5 хвилин, то деж був той сторож? дрихнув певно!(
![](/public/images/user_no_foto.png?1721697544)
Читач
Показати IP
5 Травня 2018 17:03
Варто було б показати стан футбольних полів і у інших школах.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721697544)
Я
Показати IP
6 Травня 2018 15:38
Переконаний що ніхто і нічого спеціально не нищив там. Діри біля воріт робляться від постійних попадань м'ячем. Розмітка поля просто вирвалась.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721697544)
Андрій до Я
Показати IP
7 Травня 2018 10:19
Звичайно, впевнений шо і банери по всі ширині поля і дири в паркані в не ігровій частині просто вирвались. Здогадуюсь, що вирвались вітром
23 липня: свята, події, факти. Всесвітній день бабусь, дідусів та людей поважного віку
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
ЄС схвалив першу в історії військову допомогу Вірменії
22 Липня 2024 23:38
22 Липня 2024 23:38
Британська розвідка назвала чисельність співробітників Росгвардії на війні з Україною
22 Липня 2024 23:18
22 Липня 2024 23:18
Для 100-ї ОМБр коштом працівників Луцької міськради придбали позашляховик
22 Липня 2024 23:00
22 Липня 2024 23:00
Рейтинги Гарріс і Трампа дуже близькі, – WP
22 Липня 2024 22:39
22 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині оздоровлюють дітей, постраждалих від війни
22 Липня 2024 22:22
22 Липня 2024 22:22
Лучанка продала спільну квартиру без відома колишнього. Що вирішив суд
22 Липня 2024 22:02
22 Липня 2024 22:02
Волинянин захворів на ботулізм. Причина – м’ясні і грибні консерви
22 Липня 2024 21:45
22 Липня 2024 21:45
У Луцьку з вікна випало двоє дітей, їх госпіталізували![](/public/images/logo.png)
22 Липня 2024 21:28
![](/public/images/logo.png)
22 Липня 2024 21:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.