Лучанин випав з 9 поверху і загинув: за вихідні - 7 падінь з висоти
![](/resize/450x337/r/files/news/2014/06-16/121087/zrk8qgphuMY.jpg)
53-річний лучанин випав з 9 поверху та загинув. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
«Біологічна смерть. Травми були несумісні з життям», - констатували медики.
Окрім того, про цей інцидент пишуть у соціальній мережі. Так, лучанка Юлія Стасюк повідомила, що трагедія трапилася по проспекту Молоді. "Швидка, яка через 4 хвилини приїхала вже нічого не могла зробити. Смерть прийшла практично моментально, як зрозуміла по мові, це чоловік, міліція обгородила місце трагедії - опитують свідків", - пише лучанка. Зі слів очевидців, чоловік був п'яницею, він сидів на вікні біля сходової клітки, впершись в скло.
Однак це не усі трагедії, які мали місце цих вихідних. Як повідомили медики, цього вікенду падінь з висоти було 7 чи 8.
Так, з 7 поверху у Луцьку 15 червня випала 22-річна лучанка. Стан – украй важкий.
Також з другого поверху бару-ресторану та мотелю «Лагуна», що у Липинах поблизу Луцька, випала 42-річна жінка. Зі слів медиків, її стан також дуже важкий. Жінку направили у міську лікарню.
Нагадаємо, 14 червня в сім’ю лучан прийшла трагедія –з вікна 9-го поверху на вулиці Конякіна багатоповерхівки випала однорічна дитина. Немовля загинуло.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Біологічна смерть. Травми були несумісні з життям», - констатували медики.
Окрім того, про цей інцидент пишуть у соціальній мережі. Так, лучанка Юлія Стасюк повідомила, що трагедія трапилася по проспекту Молоді. "Швидка, яка через 4 хвилини приїхала вже нічого не могла зробити. Смерть прийшла практично моментально, як зрозуміла по мові, це чоловік, міліція обгородила місце трагедії - опитують свідків", - пише лучанка. Зі слів очевидців, чоловік був п'яницею, він сидів на вікні біля сходової клітки, впершись в скло.
Однак це не усі трагедії, які мали місце цих вихідних. Як повідомили медики, цього вікенду падінь з висоти було 7 чи 8.
Так, з 7 поверху у Луцьку 15 червня випала 22-річна лучанка. Стан – украй важкий.
Також з другого поверху бару-ресторану та мотелю «Лагуна», що у Липинах поблизу Луцька, випала 42-річна жінка. Зі слів медиків, її стан також дуже важкий. Жінку направили у міську лікарню.
Нагадаємо, 14 червня в сім’ю лучан прийшла трагедія –з вікна 9-го поверху на вулиці Конякіна багатоповерхівки випала однорічна дитина. Немовля загинуло.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169840)
настя
Показати IP
16 Червня 2014 12:48
о Боже щось таке? співчуваю
У Міноборони уточнили питання електронних повісток
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Польський Сейм ухвалив постанову щодо Волинської трагедії
Сьогодні 13:28
Сьогодні 13:28
Сказав, що коханка краща: на Волині судили бібліотекарку, яка розбила чоловікові голову![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
У сні написав, що назавжди – на передовій. Дружина Героя видала книгу віршів, про яку мріяв її чоловік
Сьогодні 12:31
Сьогодні 12:31
Помер відомий український режисер
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.