USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.35 10.48

Лучанку врятували від самогубства

23 Серпня 2016 09:16
Патрульні з медиками врятували у Луцьку жінку від спроби самогубства.

Про це повідомили у прес-службі Патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.

Учора на службу 102 надійшов виклик, що громадянка намагається вкоротити собі віку.

На місці патрульні побачили жінку з ознаками алкогольного сп’яніння. У неї була порізана рука в районі вен.

На момент прибуття швидкої кров майже зупинили.

Жінка розповіла, що хотіла вкоротити собі віку через нерозділене кохання.

З особою провели профілактичну бесіду та заспокоїли.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Петя Показати IP 23 Серпня 2016 09:20
от і дура нащо тобі та любов придурка? не любить хай валить тобі ж повезло що він не з тобою не захотів такої як ти себе поважай жінко!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ough Показати IP 23 Серпня 2016 09:20
жизнь человеческая
Іван Показати IP 23 Серпня 2016 09:25
Батьки мали б добре вправити мізки цій засц*сі. Джульєтта нафіг.
до Петя Показати IP 23 Серпня 2016 09:58
Петя "Возьми мене,і Воспитай" слабоооОООО
Сергій Показати IP 23 Серпня 2016 10:07
Ложь и провокация. Ті, хто дійсно хочуть таке зробити, роблять це продумано і тихо -- їх ніхто не може врятувати. А то -- просто гра на публіку, показуха.
juyg до Сергій Показати IP 23 Серпня 2016 14:31
а ти пограйся так, навіть на публіку, знавець життя!
! до Сергій Показати IP 23 Серпня 2016 15:08
таки да
Анонім Показати IP 23 Серпня 2016 14:49
Таких везуть в психлікарню, бо воно дурне, нормальна дівчина про самогубство навіть не подумає, не те що піде на такий крок , а самогубці -це психічно хворі люди!!!