USD 41.05 41.38
  • USD 41.05 41.38
  • EUR 41.25 41.55
  • PLN 10.53 10.70

Лучанка переплутала педалі: протаранила огорожу і зачепила сусіднє авто

8 Вересня 2016 08:49
Жінка за кермом автівки «Мерседес» спричинила аварію на автостоянці біля магазину: паркуючись, протаранила огорожу і зачепила сусідній автомобіль «Фольксваген».

Пригода трапилася увечері середи, 7 вересня біля супермаркету «Велмарт», що на вулиці Ветеранів у Луцьку, - інформує інтернет-видання Волинь 24

Прибулим на місце поліцейським 28-річна жінка пояснила, що переплутала педалі газу і гальм.

Коли їй запропонували пройти перевірку на алкотестері, та відмовилася. Такою ж відмовою відповіла на пропозицію перевіритися у наркодиспансері. Чим, згідно із законом, визнала себе такою, що вживала алкоголь за кермом.

Правоохоронці складають протокол про порушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 8 Вересня 2016 09:00
То не їзда, як за кермом ....зда, та ще й п'яна/
Вс Показати IP 8 Вересня 2016 09:20
Життя своє переплутала, коли тп права купувала
мерс Показати IP 8 Вересня 2016 09:40
понаставляють тих огорож! не можна в магазин заїхати!
123 Показати IP 8 Вересня 2016 09:56
коментар було видалено
йцукен Показати IP 8 Вересня 2016 10:10
також випила два бокали пива і близько 200 грамів горілки
123 Показати IP 8 Вересня 2016 10:44
Машину хорошую жалко. Ду*е досталась.По ходу задаром.
123 Показати IP 8 Вересня 2016 11:23
Семен Слепаков має дуже гарну пісню про таких горе-водіїв: "курица, какая ты курица ....."
йцукен до 123 Показати IP 8 Вересня 2016 12:24
В Сліпакова є ще пісня про те як вона отримала це авто
777 Показати IP 8 Вересня 2016 11:47
А вам нельзя Слепакова слушать. Он из россии. Шоколадный заяц заругает!
Цікавий Показати IP 8 Вересня 2016 11:57
Ім"я в студію!))
ОЛЕГ Показати IP 8 Вересня 2016 12:11
Д*ра,вона й твереза д*ра, але може хоч приваблива дуже, бо завжди хто тупить то гарніший. Бог все одній не можу давти одним розум другим краса якась хоч. Пяній легше за руль сідати страх переборола і все!!
Пастор Показати IP 8 Вересня 2016 12:17
Ех, Тетянка Тетянка))) Таня Маер, ну навіщо ти так не шкодуєш свої ніздрі??? Від того порошку вздуються скоро...
Таня Мэйер Показати IP 8 Вересня 2016 12:25
то не я) ахаахаха
Водій Показати IP 8 Вересня 2016 16:12
Нашим людям аби язиком почесати, працювати ніхто не хоче. А кажуть безробітя... Дешева машина - бідний. Дорога - накрав чи напрацювала. Обережно кермш - п'яний або прав не маєш. Швидко - лихач і під кайфом. Все одно все погано Заздрощами грошей не заробиш) звичайне дтп, могло трапитись будь з ким!
Очевидець Показати IP 8 Вересня 2016 21:14
То вона позвільняла тих поліцейських з роботи чи ні?)
M.M. Показати IP 8 Вересня 2016 22:53
Для чого осуджувати і перемивати кості людині, яку ви взагалі незнаєте!!! Не ваше діло, де людина взяла автомобіль! Знаю цю дівчину дуже багато років, адекватна нормальна і дуже хороша людина! Слава Богу, що ніхто фізично не постраждав! Так трапилось і це її особиста ситуація!
йцукен до M.M. Показати IP 9 Вересня 2016 08:02
Випив - за кермо не сідай!