Гранатомети зберігалися... у храмі на горищі. ФОТО
![](/resize/450x337/r/files/news/2009/02-13/5000-1u.jpg)
Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами вживає заходи з пошуку та вилучення усіх вибухових пристроїв та вогнепальної зброї, що знаходяться в нелегальному обігу. Про це «Волинським Новинам» повідомили у прес-центрі УСБУ у Волинській області.
Співробітники Любомльського МРВ УСБУ у Волинській області у результаті оперативно-розшукових заходів в Любомльському районі Волинської області виявили спеціальн обладнану схованку, з якої вилучили три гранатомети, гранати Ф-1, РГД-42, чотири пристрої для безшумової стрільби, більше 300-т патронів різного калібру та інші предмети. Арсенал було знайдено у зовсім непримітній кімнаті на горищі вже не діючої культової споруди ХХ століття.
До виявлення арсеналу також залучались співробітники МВС, спеціалісти з вибухотехніки.
Наразі, встановлюється коло осіб, причетних до цієї події, а вилучені предмети передані в УМВСУ у Волинській області для проведення експертних досліджень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Співробітники Любомльського МРВ УСБУ у Волинській області у результаті оперативно-розшукових заходів в Любомльському районі Волинської області виявили спеціальн обладнану схованку, з якої вилучили три гранатомети, гранати Ф-1, РГД-42, чотири пристрої для безшумової стрільби, більше 300-т патронів різного калібру та інші предмети. Арсенал було знайдено у зовсім непримітній кімнаті на горищі вже не діючої культової споруди ХХ століття.
До виявлення арсеналу також залучались співробітники МВС, спеціалісти з вибухотехніки.
Наразі, встановлюється коло осіб, причетних до цієї події, а вилучені предмети передані в УМВСУ у Волинській області для проведення експертних досліджень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083815)
Анонім
Показати IP
13 Лютого 2009 19:30
Красота. Мені би...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083815)
Анонім
Показати IP
13 Лютого 2009 22:20
Аноніму. Ага... І в верховну раду...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083815)
Зіновій Пипка
Показати IP
14 Лютого 2009 13:08
Цікаво, хто їх туди поклав?...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083815)
Анонім Перший для Аноніма Другого
Показати IP
14 Лютого 2009 20:04
Чому ж. Один гр-т у Верховну зраду, один - в Кабмін, один - в Секретаріат Президента. Те, що залишилось можна "подарувати" нашому "білому дому"
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.