USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.30 41.50
  • PLN 10.60 10.73

Дика енергія: блискавка спалила будинок співачки Руслани

21 Вересня 2017 14:07
Під час грози в Києві 20 вересня в будинок співачки Руслани Лижичко вдарила блискавка, що призвело до значних пошкоджень.

Про це вона повідомила на своїй станиці в Facebook.

“Сьогодні під час грози в Києві близько 16:00 в мій будинок влучила блискавка. Обгоріли конструкції будинку, перегоріли шини заземлення в електричних щитках, вийшла з ладу електрику”, – повідомила вона.

За словами співачки, в домі досі відчувається запах горілого. Але Лижичко знайшла у цьому неприємному випадку і позитивний момент – в Карпатах вважають всі речі, в яких потрапила блискавка, особливими.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Всезнайко Показати IP 21 Вересня 2017 14:17
То карма. Вона ж обіцяла на майдані себе спалити...
! до Всезнайко Показати IP 21 Вересня 2017 15:36
Карма кажеш. Ну тоді тут один недавно казав "каму суждєно утануть того нє пасєсят, жемс.
? до ! Показати IP 21 Вересня 2017 19:06
А переклад можна на будь-яку мову?
! до ? Показати IP 22 Вересня 2017 15:34
Так то ж ботоксна криса остротами фонтаніровала недавно, як завжди туповато і недолуго.
Скептик до Всезнайко Показати IP 4 Жовтня 2017 11:52
Это не карма, а на установке громоотводов сэкономили.
Коля Показати IP 21 Вересня 2017 15:25
Хай ще більше залізяк начипляє на хату!
Піп Іван Показати IP 21 Вересня 2017 17:32
А панянка добряче заробляє на зеленому тарифі.
Я Показати IP 28 Вересня 2017 21:49
Ще поки не вмерла в Україні і слава і хата Лижичко.
александр до Я Показати IP 4 Жовтня 2017 09:08
проснись і співай 32 млн в краини залишилось, половина на заробітках, ще половина сптваеться, а якпсь частина помирае на донбасі.
Віктор Показати IP 2 Жовтня 2017 13:04
Дуже багато металу та металоконструкцій)
Олександр Показати IP 2 Жовтня 2017 16:11
Мабуть знову вова пупін?
Євген Показати IP 7 Жовтня 2017 17:19
Якщо би будинок був скромнішим може і не влучила блискавка, а налогообложения мабуть не платила вот і зарядило
юрий Показати IP 7 Жовтня 2017 19:41
на майдане она клялась что сгорит если не выполнит свои обещания
Фёдор Ржевський Показати IP 10 Жовтня 2017 08:13
Оце, по заслузі!!!
Сергій Показати IP 10 Жовтня 2017 13:18
Оце в неї такий будинок?! Більше подібний на будинок якогось хакера )) маньяка, фріка )) Або на якусь лабораторію ))
Татьяна Показати IP 11 Жовтня 2017 15:02
Дом страшний,як i сама Руслана.Шось налiпили не поймеш,що...Не видно руки жiнки.Як сама,не жiнка,а якесь страшило,таке й житло.
Гагарин Показати IP 15 Жовтня 2017 18:36
Так просто дома не горят а тем более от молнии Руслана задумайся почисть карму
Неруслана Показати IP 16 Жовтня 2017 03:41
мавзолей это
Міра Показати IP 23 Жовтня 2017 19:43
Нехай би за дитину подумала, а в неї і мати така ж, стара баба причепила молодуна, вони якісь ненормальні.
Ярослава Показати IP 3 Листопада 2017 12:59
Ну, жаль, звичайно, що так сталося........але той будинок - це такий "несмак". Хто таке спроектував?.....перебудуйте його....:-((