ДТП, в якій загинув начальник Ягодинської митниці. ДЕТАЛІ
![](/resize/450x271/r/files/news/2014/03-12/111610/fari.jpg)
Керівник Ягодинської Митниці Дмитро Поліщук загинув внаслідок ДТП, яка трапилася 10 березня на автодорозі Київ-Одеса, поблизу міста Жашків Черкаської області.
Як повідомили управлінні ДАІ в Черкаській області, того вечора близько 19.45 автомобіль «Тойота-Кемрі», у якому знаходився Дмитро Поліщук, зіткнувся з автомобілем «Фольксваген Т4», який здійснював розворот, внаслідок чого трапилася смертельна аварія.
У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини у Головному управлінні Міндоходів області підтвердили цю інформацію.
Водій «Фольксвагена», 33-річний житель села Литвинівка Жашківського району, виконуючи розворот, не надав переваги в русі та скоїв зіткнення з автомобілем «Тойота-Кемрі», під керуванням 37-річного жителя Одеси.
Внаслідок пригоди водій автомобіля «Тойота» отримав черепно-мозкову травму, забійні рани тулуба та кінцівок. Його пасажир, 51-річний одесит Дмитро Поліщук отримав смертельну травму. Інший пасажир, 43-річний одесит, отримав черепно-мозкову, забійні рани тулуба та кінцівок.
Водій автомобіля «Фольксваген» отримав черепно-мозкову травму, забійні рани тулуба. Його пасажир, 8-річна дівчинка, жителька села Литвинівка, отримала черепно-мозкову травму, забій головного мозку тяжкого ступеня».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомили управлінні ДАІ в Черкаській області, того вечора близько 19.45 автомобіль «Тойота-Кемрі», у якому знаходився Дмитро Поліщук, зіткнувся з автомобілем «Фольксваген Т4», який здійснював розворот, внаслідок чого трапилася смертельна аварія.
У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини у Головному управлінні Міндоходів області підтвердили цю інформацію.
Водій «Фольксвагена», 33-річний житель села Литвинівка Жашківського району, виконуючи розворот, не надав переваги в русі та скоїв зіткнення з автомобілем «Тойота-Кемрі», під керуванням 37-річного жителя Одеси.
Внаслідок пригоди водій автомобіля «Тойота» отримав черепно-мозкову травму, забійні рани тулуба та кінцівок. Його пасажир, 51-річний одесит Дмитро Поліщук отримав смертельну травму. Інший пасажир, 43-річний одесит, отримав черепно-мозкову, забійні рани тулуба та кінцівок.
Водій автомобіля «Фольксваген» отримав черепно-мозкову травму, забійні рани тулуба. Його пасажир, 8-річна дівчинка, жителька села Литвинівка, отримала черепно-мозкову травму, забій головного мозку тяжкого ступеня».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722082948)
волинянин
Показати IP
12 Березня 2014 19:49
я його не знав, співчуття сімї!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722082948)
рето
Показати IP
15 Березня 2014 12:42
Аварія дуже схожа на аваріїї з Черноволом, Машеровим. Прибирають свідків які б могли розповісти
про те що робив мінздох на митниці.Вдумайтесь, що при такій кількості шюдей які попали в аварію
тільки митник загинув.Аваріїї вже так відшліковані що населення думає що це дійсно випадкова ава
ріі.Сумнівайтесь
![](/public/images/user_no_foto.png?1722082948)
Олена до рето
Показати IP
26 Березня 2014 17:18
Так. це дійсно випадковість. Чи Ви вважаєте, що на підставну аварію брали б з собою дитину?
В цій аварії фігурує третє авто, яке чомусь ЗМІ не згадують. Після зіткнення в тойоті всі були живі, але коли вийшли з машини, то одного з них и збила третя автівка, яка зкрилася з місця дтп.
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.