ДТП у Луцьку: п'яний водій уявив, що він на БТР
Ймовірно п'яний водій в'їхав на бровку висотою з півметра. Там автівка і лишилася. Інцидент трапився вчора, 27 лютого, по проспекту Перемоги. Порушником спочатку зайнялися автомайданівці. А потім приїхали й ДАІшники.
«П'яний "в зюзю" водій ГАЗелі, певно, думав, що він керує БТРом. І спробував переїхати бровку на початку мосту. А вона - висотою з півметра. Відповідно, авто лягло на бровку "пузом", а точніше - газовим метановим балоном. Хлопці з Автомайдану, які й побачили цей "пам'ятник" на тротуарі, з усіх сил, але максимально толерантно, намагалися не відпустити п'яненького з місця події до приїзду ДПС», - пише на луцькій дошці користувач fedot.
На жаль, з його слів, по факту, екіпаж ДПС не зміг пред'явити жодних звинувачень чоловікові, оскільки неможливо було довести, що саме він і є водієм. Автомайданівці, мовляв, помітили лише те, що він похапцем зачиняв на ключ двері авто.
Ключі, до речі, примудрився заховати в стовпчик огорожі дитячого майданчику. Їх знайшли і витягнули з більш як метрової труби. «Метановий балон - не жарти. Було викликано МНС. Приїхали хлопці на УАЗику, почесали голови і за надцять хвилин з'явився Урал. Застосувавши пневматичні подушки, купу дерев'яних підкладок, трос, лебідку, перекривши Перемоги і силами перехожих, автомайданівців, МНСників, ППСників (тако чоловік зо 15), ГАЗель було знято з бордюра. П.С. Не їздіть в нетверезому вигляді, то приносить купу проблем», - резюмує fedot.
Коментарі міліції згодом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«П'яний "в зюзю" водій ГАЗелі, певно, думав, що він керує БТРом. І спробував переїхати бровку на початку мосту. А вона - висотою з півметра. Відповідно, авто лягло на бровку "пузом", а точніше - газовим метановим балоном. Хлопці з Автомайдану, які й побачили цей "пам'ятник" на тротуарі, з усіх сил, але максимально толерантно, намагалися не відпустити п'яненького з місця події до приїзду ДПС», - пише на луцькій дошці користувач fedot.
На жаль, з його слів, по факту, екіпаж ДПС не зміг пред'явити жодних звинувачень чоловікові, оскільки неможливо було довести, що саме він і є водієм. Автомайданівці, мовляв, помітили лише те, що він похапцем зачиняв на ключ двері авто.
Ключі, до речі, примудрився заховати в стовпчик огорожі дитячого майданчику. Їх знайшли і витягнули з більш як метрової труби. «Метановий балон - не жарти. Було викликано МНС. Приїхали хлопці на УАЗику, почесали голови і за надцять хвилин з'явився Урал. Застосувавши пневматичні подушки, купу дерев'яних підкладок, трос, лебідку, перекривши Перемоги і силами перехожих, автомайданівців, МНСників, ППСників (тако чоловік зо 15), ГАЗель було знято з бордюра. П.С. Не їздіть в нетверезому вигляді, то приносить купу проблем», - резюмує fedot.
Коментарі міліції згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722220000)
Отакіпироги
Показати IP
28 Лютого 2014 11:32
Ще один протаранив цільце біля "Проміня", а ще один біля "Варшавського" ринку прикинувся пасажиром.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722220000)
Жах
Показати IP
28 Лютого 2014 13:04
В таких треба відразу відбирати права на 50 років, щоб він боявся і всім казав, що з ним може бути
Масштаб приголомшує: найбільше у світі дерево кеш'ю займає площу понад 8000 квадратних метрів
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
29 липня: свята, події, факти. День Сил спецоперацій ЗСУ, була створена Всесвітня організація скаутського руху![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Луцьку пенсіонерку судили за насильство над чоловіком
28 Липня 2024 23:32
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 23:32
Повстанці Малі запропонували віддати полонених вагнерівців Україні
28 Липня 2024 23:04
28 Липня 2024 23:04
Племінник загинув на війні: волинянина судили як ухилянта, але він пішов у військо
28 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 22:35
ТЦК можуть мобілізувати чоловіків до 25 років
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
На озброєнні – павербанки та різноманітні ліхтарики: як сім'я лучан адаптувалася до відключень світла
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
Просять гідно зустріти: у волинську громаду на щиті повертається військовий Ігор Заєць
28 Липня 2024 21:38
28 Липня 2024 21:38
Лучанка Яна Беломоіна зірвала підготовку до Олімпіади-2024 з маунтенбайку через хворобу
28 Липня 2024 21:09
28 Липня 2024 21:09
Графіки вимкнення електрики на Волині 29 липня
28 Липня 2024 20:40
28 Липня 2024 20:40
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.