ДТП на Рівненщині. Серед загиблих - хлопці з Луцька
![](/resize/450x300/r/files/news/2014/02-13/108475/dtpd.jpg)
Мікроавтобус повен молодих хлопців та дівчат лоб в лоб зіштовхнувся з вантажівкою 12 лютого вранці неподалік Дубна на Рівненщині, - повідомляє «Четверта влада».
Водій «Рено-Трафіку», який з Бродів віз молоду компанію до Луцька зіштовхнувся з вантажівкою «Мерседес-Атего». Аварія забрала життя водія мікроавтобуса та трьох його пасажирів. Ще п’ятьох постраждалих госпіталізували до лікарні.
Судячи з попередніх даних, водій автомобіля «Рено», рухаючись зі сторони міста Львів, виїхав з невідомих причин на смугу зустрічного руху і допустив зіткнення з автомобілем «Мерседес», який рухався в зворотньому напрямку, - розповідає командир Роти ДПС ДАІ Олег Ющук.
Під приміщенням та всередині Дубенської центральної районної лікарні – родичі та близькі постраждалих. Всіх подробиць ДТП вони й самі не знають, так само багато хто з них не знає, чому хлопці з Луцька були в Бродах.
- Там є і з Луцька, і з Бродів. Дівчата з Бродів, - каже мати одного з постраждалих Руслана. - Одна з Бродів зразу загинула дівчина, а друга вроді після операції казали, що померла. Одна вагітна була дівчина. Одному хлопцю день народження сьогодні мало бути 22 роки. На смерть.
- А вони знайомі були між собою?
- Так знайомі. Не знаю тільки, звідки бус взявся.
У лікарні підтверджують, що одна з постраждалих, яку госпіталізували вранці, померла. Стан інших п’ятьох оцінюють як важкий. Серед тих – хто в лікарні - одна жінка, згідно з інформацією лікарів, 1994 року народження, та четверо чоловіків.
- В нашому закладі знаходяться 5 постраждалих в ДТП. Стан одного з них – середньої важкості, інших – важкий, - каже заступник головного лікаря по медичній частині Дубенської ЦРЛ Микола Міхневич. - Травматичний шок, політравми, множинні ушкодження кісток і таке інше.
Як повідомляють в міліції, через порушення правил безпеки дорожнього руху, яке спричинило смерть людей, відкрито кримінальне провадження.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Водій «Рено-Трафіку», який з Бродів віз молоду компанію до Луцька зіштовхнувся з вантажівкою «Мерседес-Атего». Аварія забрала життя водія мікроавтобуса та трьох його пасажирів. Ще п’ятьох постраждалих госпіталізували до лікарні.
Судячи з попередніх даних, водій автомобіля «Рено», рухаючись зі сторони міста Львів, виїхав з невідомих причин на смугу зустрічного руху і допустив зіткнення з автомобілем «Мерседес», який рухався в зворотньому напрямку, - розповідає командир Роти ДПС ДАІ Олег Ющук.
Під приміщенням та всередині Дубенської центральної районної лікарні – родичі та близькі постраждалих. Всіх подробиць ДТП вони й самі не знають, так само багато хто з них не знає, чому хлопці з Луцька були в Бродах.
- Там є і з Луцька, і з Бродів. Дівчата з Бродів, - каже мати одного з постраждалих Руслана. - Одна з Бродів зразу загинула дівчина, а друга вроді після операції казали, що померла. Одна вагітна була дівчина. Одному хлопцю день народження сьогодні мало бути 22 роки. На смерть.
- А вони знайомі були між собою?
- Так знайомі. Не знаю тільки, звідки бус взявся.
У лікарні підтверджують, що одна з постраждалих, яку госпіталізували вранці, померла. Стан інших п’ятьох оцінюють як важкий. Серед тих – хто в лікарні - одна жінка, згідно з інформацією лікарів, 1994 року народження, та четверо чоловіків.
- В нашому закладі знаходяться 5 постраждалих в ДТП. Стан одного з них – середньої важкості, інших – важкий, - каже заступник головного лікаря по медичній частині Дубенської ЦРЛ Микола Міхневич. - Травматичний шок, політравми, множинні ушкодження кісток і таке інше.
Як повідомляють в міліції, через порушення правил безпеки дорожнього руху, яке спричинило смерть людей, відкрито кримінальне провадження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 10
![](/public/images/user_no_foto.png?1722227106)
Наталія
Показати IP
13 Лютого 2014 10:03
Боже як шкода.. Співчуваю рідним і близьким Коли вже не буде аварій і не буде забирати життя така смерть
![](/public/images/user_no_foto.png?1722227106)
тверезий до Наталія
Показати IP
13 Лютого 2014 22:01
Тоді коли водіїї по буквах вивчать правила дорожнього руху і будуть їх дотрммуватись....задайте собі запитання чому в європі у 7 разів менше аварій із смертельнми наслідками ?
З.І. Погані дороги - це раз, а по друге :Кожного дня їзжу за кермом в основному по місту....бажаючих "проскочити" ну дуже багато, а багато хто, особливо на недешевих авто в одному місці бачили ці правила дорожнього руху...і ДПС разом з ними
![](/public/images/user_no_foto.png?1722227106)
С.К.
Показати IP
13 Лютого 2014 10:26
Земля пухом.... Жизнь не предсказуема и скоротечна. Молодежь погибает, и так глупо... Соболезную...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722227106)
гОСТЬ
Показати IP
13 Лютого 2014 10:49
ЯКИЙ ЖАХ.ЩО Ж ЦЕ РОБТЬСЯ НА СВІТІ ГОСПОДИ БЕРЕЖИ КОЖНУ ЛЮДИНУ.ЧОМУ ТАК,ТАКІ МОЛОДІ І ВАГІТНА ОДНА БУЛА.КУДИ ЇХАЛИ, ЧОГО? КРАЩЕ Б ТАКОЇ ПОГОДИД\ ДОМА СИДІТИ
![](/public/images/user_no_foto.png?1722227106)
Маша
Показати IP
13 Лютого 2014 12:08
якщо смерть кличе то вдома не всидеш. І то вдома вмреш на все Божа воля.. співчуваю спаси усіх Господи
![](/public/images/user_no_foto.png?1722227106)
Олександр
Показати IP
13 Лютого 2014 12:23
Дуже співчуваю близьким...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722227106)
лучанин
Показати IP
13 Лютого 2014 13:20
Шкода людей.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722227106)
Mirabel
Показати IP
14 Лютого 2014 11:37
Бажаю Вам ніколи не бачити того, що я сьогодні вночі побачила у холодній домовині......Земля тобі ПУХОМ....Ванічка.......і з Днем Народження........
![](/public/images/user_no_foto.png?1722227106)
Банк "ХРЕЩАТИК"
Показати IP
14 Лютого 2014 16:06
Оксаночко! Сумуємо з тобою!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722227106)
гонщик
Показати IP
15 Лютого 2014 09:13
больше автомобилей хороших и разных!
Була пробита легеня, а ногу досі не відчуває: бойовий медик з Луцька мріє піднятись на Говерлу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Через Дію забронювали вже 76 тисяч працівників
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
Масштаб приголомшує: найбільше у світі дерево кеш'ю займає площу понад 8000 квадратних метрів
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
29 липня: свята, події, факти. День Сил спецоперацій ЗСУ, була створена Всесвітня організація скаутського руху![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Луцьку пенсіонерку судили за насильство над чоловіком
28 Липня 2024 23:32
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 23:32
Повстанці Малі запропонували віддати полонених вагнерівців Україні
28 Липня 2024 23:04
28 Липня 2024 23:04
Племінник загинув на війні: волинянина судили як ухилянта, але він пішов у військо
28 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 22:35
ТЦК можуть мобілізувати чоловіків до 25 років
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.